Меню

Стінові панелі

Стінові панелі

Стінові панелі з натурального дерева і МДФ стануть прекрасним елементом і доповненням Вашого інтер’єру. Такі конструкції додадуть приміщенню неповторний зовнішній вигляд, інтер’єр буде виглядати дорого і вишукано.
Виробнича компанія «Standart» займається виробництвом виробів з натурального дерева. Одним з напрямків є стінові панелі з натурального дерева і МДФ. Сорти дерева, які використовуються для виробництва: сосна, вільха, ясен і дуб.
Стінові панелі за зовнішнім виглядом можуть бути прямими і візерунчастими. Прямі (щитові), виготовляються, як правило з МДФ або, склеєної між собою дерева, утворюючи однорідну панель, а візерункові (з фільонкою) – з натурального дерева.
Стінові панелі застосовуються для обробки стін і прорізів в приватних будинках, квартирах, офісах, бутіках.
Стінові панелі можуть складатися з різних елементів: стійки, панелі, карнизи, плінтус нижній і плінтус верхній.

Стійка є одним з елементів панелі. Являє собою несучий дерев’яний брус, який встановлюється по краях конструкції і моменті її поділу на сегменти. Може бути, за зовнішнім виглядом, прямим і різьбленим.

Панель – елемент конструкції, який встановлюється між стійками і служить заповненням конструкції. За зовнішнім виглядом може бути прямий щитової або ж фільонки візерункової.

Карниз є декоративною прикрасою стіновий панелі. Встановлюється він у верхній частині конструкції, закриваючи стик між деревом і стіною. За зовнішнім виглядом може бути прямим або різьбленим.

Планується служить для того, що б приховати кут з’єднання дерева з підлогою або стелею і надати конструкції закінчений зовнішній вигляд. За зовнішнім виглядом може бути прямий або різьблений.

Стінові панелі, можуть бути виготовлені з різних матеріалів, зокрема:

• панелі на основі МДФ

• панелі з натурального дерева

• панелі на основі шпонированного МДФ

• панелі, комбіновані з дерева і шпонированного МДФ

Одним з найважливіших етапів виробництва є фарбування вироби. Стінові панелі можуть бути пофарбовані різними способами, використовуючи при цьому італійські лакофарбові матеріали. Серед способів: морилка, фарбування, патина і фотодрук.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.

Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.

Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.

Фотодрук. За Вашим бажанням на МДФ панель можна нанести повноколірний фотографію або візерунок за допомогою ультрафіолетового друку.

Володіючи власним виробництвом і досвідченим персоналом виробнича компанія «Standart» в стані виготовити найскладніші конструкції і втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Надаємо повний комплекс послуг по виміру, проектуванні, виготовлення і монтажу конструкцій з натурального дерева. У нас Ви можете вибрати стінові панелі, які Вам до душі або надати свій проект для виготовлення.

Стінові панелі з дерева залишаються дуже популярними, оскільки мають свої незаперечні переваги. Використовуючи стінові панелі можна не тільки обробити стіни, але також стелі або створити арки, колони.

 

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть