Меню

Стінові панелі

fcwcfw

Стінові панелі з натурального дерева і МДФ стануть прекрасним елементом і доповненням Вашого інтер’єру. Такі конструкції додадуть приміщенню неповторний зовнішній вигляд, інтер’єр буде виглядати дорого і вишукано.
Виробнича компанія «Standart» займається виробництвом виробів з натурального дерева. Одним з напрямків є стінові панелі з натурального дерева і МДФ. Сорти дерева, які використовуються для виробництва: сосна, вільха, ясен і дуб.
Стінові панелі за зовнішнім виглядом можуть бути прямими і візерунчастими. Прямі (щитові), виготовляються, як правило з МДФ або, склеєної між собою дерева, утворюючи однорідну панель, а візерункові (з фільонкою) – з натурального дерева.
Стінові панелі застосовуються для обробки стін і прорізів в приватних будинках, квартирах, офісах, бутіках.
Стінові панелі можуть складатися з різних елементів: стійки, панелі, карнизи, плінтус нижній і плінтус верхній.

Стійка є одним з елементів панелі. Являє собою несучий дерев’яний брус, який встановлюється по краях конструкції і моменті її поділу на сегменти. Може бути, за зовнішнім виглядом, прямим і різьбленим.

Панель – елемент конструкції, який встановлюється між стійками і служить заповненням конструкції. За зовнішнім виглядом може бути прямий щитової або ж фільонки візерункової.

Карниз є декоративною прикрасою стіновий панелі. Встановлюється він у верхній частині конструкції, закриваючи стик між деревом і стіною. За зовнішнім виглядом може бути прямим або різьбленим.

Планується служить для того, що б приховати кут з’єднання дерева з підлогою або стелею і надати конструкції закінчений зовнішній вигляд. За зовнішнім виглядом може бути прямий або різьблений.

Стінові панелі, можуть бути виготовлені з різних матеріалів, зокрема:

• панелі на основі МДФ

• панелі з натурального дерева

• панелі на основі шпонированного МДФ

• панелі, комбіновані з дерева і шпонированного МДФ

Одним з найважливіших етапів виробництва є фарбування вироби. Стінові панелі можуть бути пофарбовані різними способами, використовуючи при цьому італійські лакофарбові матеріали. Серед способів: морилка, фарбування, патина і фотодрук.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.

Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.

Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.

Фотодрук. За Вашим бажанням на МДФ панель можна нанести повноколірний фотографію або візерунок за допомогою ультрафіолетового друку.

Володіючи власним виробництвом і досвідченим персоналом виробнича компанія «Standart» в стані виготовити найскладніші конструкції і втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Надаємо повний комплекс послуг по виміру, проектуванні, виготовлення і монтажу конструкцій з натурального дерева. У нас Ви можете вибрати стінові панелі, які Вам до душі або надати свій проект для виготовлення.

Стінові панелі з дерева залишаються дуже популярними, оскільки мають свої незаперечні переваги. Використовуючи стінові панелі можна не тільки обробити стіни, але також стелі або створити арки, колони.

 
➤ Як формується ціна проектування в групі "Стінові панелі"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Стінові панелі"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Стінові панелі"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть