Меню

Про нас

Виробнича компанія  «STANDART»  була заснована в 2008 році і займає одну з лідируючих позицій на ринку України. На сьогоднішній день компанія має в своєму розпорядженні штатом висококваліфікованих фахівців для того, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта і втілити в життя найсміливіші ідеї. Безліч виграних тендерів, проведених об’єктів і задоволених клієнтів говорить про виробничої компанії «STANDART»  як про надійного і відповідальному підряднику. Володіючи власними виробничими потужностями і будучи ексклюзивними імпортерами фурнітури в Україні, компанія  «STANDART»  в змозі надати найнижчу ціну на ринку, зберігаючи при цьому високу якість, надійність і максимально швидкі терміни по виготовленню конструкцій.

Послуги нашої компанії можна розділити на 3 основних напрямки:  

– проектування  

– виробництво  

– монтажні роботи

За напрямками, продукція компанії  «STANDART»  ділитися на:

– конструкції із загартованого скла

– вироби з натурального дерева

– конструкції з алюмінію

– конструкції з чорного та нержавіючого металу

– дистрибуція фурнітури

За довгий час роботи у нашої команди були сформовані ключові якості та цінності:

– професіоналізм

– якісне надання послуг

– Індивідуальний підхід до кожного клієнта

– систематичне навчання персоналу

– постійне розширення асортименту продукції

Основне завдання і мета нашої компанії – задоволені клієнти, адже це наша репутація.

Здійснюємо доставку виробів і виїзд на об’єкт, для замірів та монтажу конструкцій, по всій території України.  
➤ Як формується ціна проектування в групі "Про нас"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Про нас"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Про нас"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть