Меню

Розсувні двері

Виробнича компанія «Standart» виготовить під замовлення розсувні двері з натурального дерева. Такі конструкції дуже актуальні в наш час. Вони стали популярні, так як створені для комфорту і зручності, адже вони дозволяють заощадити простір в приміщенні. Такий тип дверей також більш раціональний з точки зору використання площі приміщення. Адже для відкривання розсувних дверей не потрібно вільний простір, як у випадку з їх орними конструкціями.
Розсувні двері – відмінне рішення для широких і нестандартних прорізів. Вони застосовуються в квартирах, приватних будинках, дачах, ресторанах.
Такі двері використовують як міжкімнатні, двері в шафи купе і гардеробні кімнати, для візуального поділу простору. Розсувні двері з натурального дерева виготовляються з різних порід дерева: сосна, вільха, ясен, дуб.
При замовленні дерев’яних виробів у виробничій компанії «Standart» ви отримуєте безперечні переваги:
– індивідуальний підхід до клієнта
– індивідуальне проектування
– гнучку цінову політику
– безкоштовний вимір при замовленні вироби
– доставку і монтаж вироби.
Дверні полотна бувають двох основних видів: глухі і зі склом.

Розсувні дверіРозсувні двері з глухою стулкою складаються з полотна і фурнітури. Дверне полотно, в свою чергу, складається з дерев’яних стійок, поперчной з’єднань і внутрішнього заповнення.
Фурнітура, італійського виробництва, складається з алюмінієвого направляючої рейки, набору роликів і кареток, ручок і нижньої напрямної. На рейок встановлюється дерев’яна декоративна планка, яка приховує механізм.
Дверний отвір, при бажанні, можна обшити деревом і комплектувати лиштвами різних типів. Розсувні двері з глухим дерев’яним полотном можна виготовити в різних стилів. Широкий асортимент представлений у нас на сайті, або можна надати фотографію або ескіз, за ​​яким ми виготовимо конструкцію. Розсувні двері можна виготовити одностулкові, двостулкові і зі стаціонарними стулками.

Розсувні двері

Розсувні двері зі склом складаються з дверного полотна у вигляді рами з натурального дерева і скляної вставки. Скло може бути сирим або загартованим (ударостійким). За кольором ділитися на прозоре скло і тоноване в масі, з сірим і коричневим відтінком. За бажанням, на скло можна нанести піскоструминний візерунок, суцільний сатин або фотодрук.
Фурнітура складається з направляючого алюмінієвого рейки і набору роликів і кареток. Рейок встановлюється або на отвір, або на стелю, при цьому стулка перебувати в підвішеному стані. На рейок кріпитися декоративна дерев’яна планка, що б приховати механізми. Розсувні двері комплектуються ручками різних видів. При бажанні замовника, дверний отвір обшивається натуральним деревом і комплектується лиштвами.
Фарбування дерев’яних елементів можна здійснити декількома способами: морилка, фарбування, патина.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.
Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.
Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.
Комбінуватися розсувні двері можуть за вашим бажанням:
• Розсувна стулка
• Дві розсувні стулки, що відкриваються в різні боки
• Одна розсувна стулка і одна стаціонарна
• Одна розсувна стулка і дві стаціонарні
• Дві розсувні стулки і дві стаціонарні

Розсувні двері виготовляються тільки з натурального масиву, який є екологічно чистим матеріалом, із застосуванням італійської фурнітури. На всі виготовлені і встановлені конструкції надається офіційна гарантія від виробника. Розсувні двері – це стильний і модний предмет для оформлення інтер’єру.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть