Меню

Поручні з нержавіючої сталі

Перила з нержавіючої сталі невід’ємний і універсальний атрибут сучасного екстер’єру та інтер’єру будівель. Такі конструкції можуть використовуватися для огорожі сходів, балконів, басейнів, терас, входу в приміщення. Компанія «STANDART» виконає повний комплекс послуг з проектування, виготовлення та встановлення різних видів перил і огороджень.

Поручні з нержавіючої сталіПерила з нержавіючої сталі з леєрною заповненням виготовляються тільки з італійської нержавіючої сталі марки 304, тому Ви завжди можете бути впевненими в тому, що виготовлені конструкції прослужать багато років, не втрачаючи свій початковий зовнішній вигляд. Огородження з нержавіючої сталі володіють підвищеною стійкістю до перепадів температур і підвищеної вологості, тому часто знаходять своє застосування в місцях з агресивним середовищем.
Перила з нержавіючої сталі складаються з балясин, поручня і заповнення. Балясини можуть бути з круглим, квадратним і прямокутним перетином труби різних розмірів, з матовим або глянсовим покриттям. На нижньому кінці, приварюється фланець для кріплення стійок на поверхню. Останньою ланкою конструкції служать поручні з нержавіючої сталі різних перетинів і діаметра труби.
Леєрні огорожі з нержавіючої сталі можуть мати, як правило, від двох до чотирьох лееров, в залежності від Вашого побажання і конструктивного виконання конструкції. Встановлюються перила з нержавіючої сталі, як правило, на чистову обробку поверхні і кріпляться за допомогою нержавіючих шпильок, що перешкоджає утворенню патьоків іржі з під стійки. Шпильки, в свою чергу, встановлюються в отвір в поверхні, за допомогою анкерів.
Поручні з нержавіючої сталіПерила з нержавіючої сталі зі скляним заповненням безсумнівно привернуть своїм зовнішнім виглядом Вашу увагу. Великий вибір стійок різних форм і розмірів дозволяє створити індивідуальну, красиву і надійну конструкцію. Стійки можуть використовуватися як у всю висоту огорожі з поручнем, так і стійки не на всю висоту скла з поручнем або без поручня. Скляне заповнення складається з загартованого удароміцного скла. Застосовуються різні види стекол по товщині, кольором або обробці. За кольором скло може бути прозорим і тонованим. За товщиною застосовуються, як правило, одношарове скло 10 мм або триплекс. Триплекс складається з двох або більше склеєних між собою спеціальною ламинирующей плівкою. Кріпиться заповнення до стійок за допомогою конекторів або точкових кріплень. За Вашим бажанням огорожі з нержавіючої сталі можуть комплектуватися різними видами поручнів. Поручні кріпляться на стійки або одягаються на скло, в залежності від конструктивного виконання огорожі. Огородження з нержавіючої сталі застосовуються для будинку, магазину, супермаркету, торгового центру, офісу, адміністративної будівлі, котеджу або квартири.
Поручні з нержавіючої сталіПерила з нержавіючої сталі з тросами представляють собою конструкцію що складається з балясин круглого або квадратного перетину з нержавійки, які монтуються на поверхню підлоги, балкона, перекриття. При бажанні, з метою економії простору, стійки кріпляться в торець перекриття. Поверх стійок встановлюється поручень. Поручень може бути з металу, дерева або ПВХ. Встановлюється за допомогою прямих і шарнірних кріплень до балясин.
Заповненням в таких огорожах служать троси, які натягуються горизонтально підлозі. Утримуються троси в натягнутому стані за допомогою спеціальних кріплень. Такі перила з нержавіючої сталі виглядають дуже елегантно і стильно, вдало вписуються в будь-який інтер’єр або екстер’єр Вашого будинку.
У конструкціях використовується італійська харчова нержавіюча сталь марки AISI 304, що дозволяє поручнів служити довгий час. Перила з нержавіючої сталі застосовуються як для житлових приміщень, так і для комерційних об’єктів і служать для огородження сходів, балконів, терас. Такі конструкції прикрасять будь-який інтер’єр або екстер’єр, а також слугуватимуть надійною опорою. На всі вироби і конструкції надається офіційна гарантія від виробника. Здійснюємо виїзд і монтаж в будь-яку точку України.

 

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть