Меню

Поручні з алюмінію

Поручні з алюмінію відмінний бюджетний варіант конструкцій, який здатний замінити інші види огороджень, при цьому зберігаючи відмінну якість і надійність конструкції. Алюмінієві перила є повністю збірними. Елементи поручня і балясин складаються з алюмінієвої труби певної товщини і діаметра. Відпускається поручень і балясини у вигляді труби, довжиною 6 метрів, які відрізаються в потрібний розмір по місцю монтажу.
Для поручня застосовується труба діаметром 50 мм. Стійка являє собою посилену трубу складної форми діаметром 40 мм і спеціальних замикаються до основної труби елементів, що закривають місця кріплень (так званих “штапиков”).
Поручні з алюмінію можуть бути як з леєрною заповненням так і заповненням із загартованого скла.
Леєрне заповнення складається з алюмінієвих прутів, діаметром 16 мм. Кількість прутів може бути від 2 до 4 і більше штук, в залежності від вимог клієнта.

Скляне заповнення може бути як з одношарового загартованого скла, так і триплексу, якщо алюмінієве огорожа повинна володіти надвисокими показниками міцності. Ви можете вибрати різні відтінки скла: сірий, бронзовий, матовий або прозорий. Скляне заповнення кріпитися до балясин за допомогою спеціальних кріплень.

Алюмінієві перила бувають трьох основних кольорів: золото, срібло і нікель. За Вашим бажанням існує можливість порошкового фарбування в різні кольори за шкалою RAL або декорування під дерево. Поверхня конструкцій анодирувана.
Поручні з алюмінію мають ряд переваг:
-відносно низька ціна, в порівнянні з іншими видами огороджень
-простота монтажу
-Швидко терміни виготовлення під ключ
-стійкість до корозії
-Універсальність у використанні
-три основні кольорові гами
-можливість фарбування і ламінування алюмінію під дерево
-можливість застосування скляного заповнення
-невеликий вага конструкції
Поручні з алюмінію можуть кріпитися як у підлогу, так і в торець перекриття або сходового маршу. У разі монтажу до підлоги перила встановлюються на спеціальні анкера, які врізаються в основу. Поручні ж кріпляться в стіну, за допомогою спеціального комплекту кріплень. Алюмінієві перила знаходять своє застосування як на житлових, так і на комерційних об’єктах і використовуються для огородження сходів, балконів, ганків, басейнів і терас.

 
➤ Як формується ціна проектування в групі "Поручні з алюмінію"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Поручні з алюмінію"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Поручні з алюмінію"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть