Меню

Поручні з алюмінію

Поручні з алюмінію відмінний бюджетний варіант конструкцій, який здатний замінити інші види огороджень, при цьому зберігаючи відмінну якість і надійність конструкції. Алюмінієві перила є повністю збірними. Елементи поручня і балясин складаються з алюмінієвої труби певної товщини і діаметра. Відпускається поручень і балясини у вигляді труби, довжиною 6 метрів, які відрізаються в потрібний розмір по місцю монтажу.
Для поручня застосовується труба діаметром 50 мм. Стійка являє собою посилену трубу складної форми діаметром 40 мм і спеціальних замикаються до основної труби елементів, що закривають місця кріплень (так званих “штапиков”).
Поручні з алюмінію можуть бути як з леєрною заповненням так і заповненням із загартованого скла.
Леєрне заповнення складається з алюмінієвих прутів, діаметром 16 мм. Кількість прутів може бути від 2 до 4 і більше штук, в залежності від вимог клієнта.

Скляне заповнення може бути як з одношарового загартованого скла, так і триплексу, якщо алюмінієве огорожа повинна володіти надвисокими показниками міцності. Ви можете вибрати різні відтінки скла: сірий, бронзовий, матовий або прозорий. Скляне заповнення кріпитися до балясин за допомогою спеціальних кріплень.

Алюмінієві перила бувають трьох основних кольорів: золото, срібло і нікель. За Вашим бажанням існує можливість порошкового фарбування в різні кольори за шкалою RAL або декорування під дерево. Поверхня конструкцій анодирувана.
Поручні з алюмінію мають ряд переваг:
-відносно низька ціна, в порівнянні з іншими видами огороджень
-простота монтажу
-Швидко терміни виготовлення під ключ
-стійкість до корозії
-Універсальність у використанні
-три основні кольорові гами
-можливість фарбування і ламінування алюмінію під дерево
-можливість застосування скляного заповнення
-невеликий вага конструкції
Поручні з алюмінію можуть кріпитися як у підлогу, так і в торець перекриття або сходового маршу. У разі монтажу до підлоги перила встановлюються на спеціальні анкера, які врізаються в основу. Поручні ж кріпляться в стіну, за допомогою спеціального комплекту кріплень. Алюмінієві перила знаходять своє застосування як на житлових, так і на комерційних об’єктах і використовуються для огородження сходів, балконів, ганків, басейнів і терас.

 

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть