Меню

Обшивка сходів

11-300x202

Обшивка сходів натуральним деревом, один з напрямків послуг виробничої компанії «Standart».
Сходи – несуча конструкція, яка служить для переміщення людини з першого поверху на наступні поверхи. Сходи бувають виконані повністю з натурального дерева, бетону і дерева і металу і дерева.
Піддаються обшивці косоури з металу і бетону. Обшивка сходів і косоуров застосовується для створення конструкції завершеного вигляду. Для обшивки використовуються такі матеріали як ясен і дуб.
Обшивка сходів деревом включає в себе: ступені, підсходинки, плінтус, підшивку сходи.

Сходи – елемент сходів. Виготовляються з натурального дерева ясена або дуба шляхом склейки між собою від двох до трьох дощок. Товщину, як правило, мають 40 мм.

Подступенок- вертикальний елемент сходів розташований під щаблем. Служить додатковою опорою для щаблі й виконує захисну функцію.

Планується – елемент сходів, виготовлений з натурального дерева, який закриває видиму частину стикування ступені і стіни, вздовж якої проходить косоур.

Підшивка сходи – облицювання сходових маршів і майданчиків знизу. Може бути виготовлена ​​з плоских панелей, плоских панелей з декоративними накладками або різьбленням, панелями з фільонками.

Також важливим елементом сходів є огорожа. Огородження бувають: дерев’яні, скляні, металеві, алюмінієві і комбіновані.

Обшивка сходів деревом перед установкою піддається фарбуванню. Фарбування може бути декількох видів: морилка, фарбування і патина.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.

Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.

Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.

Якщо Ви піклуєтеся не тільки про те, щоб Ваш будинок був надійним і міцним, але і красивим, слід подбати про те, щоб зробити його максимально гармонійним з певною дизайнерською ідеєю. Замовивши міцну металеву або бетонні сходи, Ви можете її прикрасити за допомогою оздоблювальних матеріалів.

Обшивка сходів деревом має свої переваги. Наприклад, стійкість до ударів, відмінну теплову і звукову ізоляцію. На відміну від інших матеріалів, обробка деревом має більш широкі можливості, завдяки використанню різних порід деревини. У відповідності з інтер’єром та побажаннями замовника наші фахівці розроблять проект, виготовлять і встановлять дерев’яні елементи сходів.

Компанія «Standart» виконає повний спектр послуг по виміру, проектуванні, виготовлення та монтажу сходів під ключ і обшивку сходів деревом. Володіючи власним обладнанням і кваліфікованим персоналом, ми в змозі зробити роботи різного ступеня складності, якісно, ​​в строк і за вигідною для Вас ціною.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Обшивка сходів"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Обшивка сходів"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Обшивка сходів"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть