Меню

Обшивка сходів

Обшивка сходів

Обшивка сходів натуральним деревом, один з напрямків послуг виробничої компанії «Standart».
Сходи – несуча конструкція, яка служить для переміщення людини з першого поверху на наступні поверхи. Сходи бувають виконані повністю з натурального дерева, бетону і дерева і металу і дерева.
Піддаються обшивці косоури з металу і бетону. Обшивка сходів і косоуров застосовується для створення конструкції завершеного вигляду. Для обшивки використовуються такі матеріали як ясен і дуб.
Обшивка сходів деревом включає в себе: ступені, підсходинки, плінтус, підшивку сходи.

Сходи – елемент сходів. Виготовляються з натурального дерева ясена або дуба шляхом склейки між собою від двох до трьох дощок. Товщину, як правило, мають 40 мм.

Подступенок- вертикальний елемент сходів розташований під щаблем. Служить додатковою опорою для щаблі й виконує захисну функцію.

Планується – елемент сходів, виготовлений з натурального дерева, який закриває видиму частину стикування ступені і стіни, вздовж якої проходить косоур.

Підшивка сходи – облицювання сходових маршів і майданчиків знизу. Може бути виготовлена ​​з плоских панелей, плоских панелей з декоративними накладками або різьбленням, панелями з фільонками.

Також важливим елементом сходів є огорожа. Огородження бувають: дерев’яні, скляні, металеві, алюмінієві і комбіновані.

Обшивка сходів деревом перед установкою піддається фарбуванню. Фарбування може бути декількох видів: морилка, фарбування і патина.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.

Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.

Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.

Якщо Ви піклуєтеся не тільки про те, щоб Ваш будинок був надійним і міцним, але і красивим, слід подбати про те, щоб зробити його максимально гармонійним з певною дизайнерською ідеєю. Замовивши міцну металеву або бетонні сходи, Ви можете її прикрасити за допомогою оздоблювальних матеріалів.

Обшивка сходів деревом має свої переваги. Наприклад, стійкість до ударів, відмінну теплову і звукову ізоляцію. На відміну від інших матеріалів, обробка деревом має більш широкі можливості, завдяки використанню різних порід деревини. У відповідності з інтер’єром та побажаннями замовника наші фахівці розроблять проект, виготовлять і встановлять дерев’яні елементи сходів.

Компанія «Standart» виконає повний спектр послуг по виміру, проектуванні, виготовлення та монтажу сходів під ключ і обшивку сходів деревом. Володіючи власним обладнанням і кваліфікованим персоналом, ми в змозі зробити роботи різного ступеня складності, якісно, ​​в строк і за вигідною для Вас ціною.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть