Меню

Комбіновані дерево + метал

комбіновані перила

Комбінація різних матеріалів дає можливість отримувати необмежену кількість сполучень і створювати унікальні дизайни захисних споруд. Комбіновані перила особливо популярні при оформленні інтер’єрів. Вони є відмінним декоративним елементом, нерідко родзинкою, що привертає до себе увагу. Але на першому місці стоїть функціональність. Це означає, що перила повинні захищати сходи, балкони або інші необхідні приміщення з метою їх безпечного використання.

Що ми пропонуємо

Створювані в нашій компанії перила діляться на дві групи:

дерев’яні перила на стійках з металу
металеві перила, мають елементи з дерева.
В ході подальшої роботи над замовленням наші дизайнери можуть запропонувати різні комбінації цих матеріалів.

способи установки

Захисні споруди можуть кріпитися вертикально до стіни або збоку до сходів. Вертикальне кріплення перил є найбільш поширеним варіантом. Бокове кріплення дозволяє розширити сходи, оскільки всі стійки знаходиться за її межами.

Балясини і їх різноманітність

Це невеликі фігурні стовпчики, що підтримують верхній контур перил, також можуть виконуватися з різних матеріалів – дерева або металу. Нерідко ці елементи мають додатковий декор або вставки з іншого матеріалу.

Нерідко замість окремо розташованих балясин використовується більші цілісні елементи, які кріпляться до стійок.

Замість вертикально розташованих балясин можуть використовуватися металеві троси або трубки, розташовані горизонтально.

Цінова політика

Комбінуючи різні матеріали, ми створюємо перила в різних цінових категоріях, тому кожен бажаючий зможе підібрати для себе підходящий варіант.

Телефонуйте, і ми обговоримо з вами всі ваші запитання!
➤ Як формується ціна проектування в групі "Комбіновані дерево + метал"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Комбіновані дерево + метал"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Комбіновані дерево + метал"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть