Меню

Дерев’яні сходи

Виробнича компанія «STANDART» пропонує дерев’яні сходи під ключ. Виготовлення включає в себе кілька етапів: проектування, виготовлення, монтаж. Дерев’яні сходи виготовляються з натурального масиву дерева різних порід, зокрема сосна, ясен, дуб. Дерево покривається морилкою або Крско, а потім захисним лаком. Комплектуються дерев’яні сходи різними видами огороджень.

5-300x205Дерев’яні сходи на косоурах – класичний варіант конструкції. Складається з двох косоуров, розташованих паралельно один одному, які є несучими. Косоур – одна або дві похило поставлені з боків сходи несучі балки, які тримають ступені. Їх виготовляють з натурального дерева, різних розмірів, в залежності від габаритів конструкції.
Дерев’яні сходи також включають в себе ступені, підсходинки (за бажанням) і огорожі. Сходи – елемент дерев’яних сходів, які несуть опорну функцію. Сходинки встановлюються в спеціальні посадочні місця в косоуре. Подступенок – перпендикулярна дерев’яна панель, що з’єднує дві сусідні ступені. Всі дерев’яні елементи покриваються морилкою або фарбою. Після цього наноситься захисний паркетний лак.
Дерев’яні сходи комплектуються різними видами огороджень: дерев’яними, скляними або металевими. Такі конструкції ідеально впишуться в інтер’єр приватного будинку, дачі або квартири.

6-225x300Дерев’яні сходи на больцях на відміну від сходів із зовнішнім косоуром, мають невидиму систему кріплень ступенів. Влаштована вона так: в стіну вставляють гумові прокладки і сталеві болти, на які кріпляться сходинки. Гумові прокладки потрібні для того, щоб зменшити вібрацію і скрип при ходьбі. З іншого боку ступені кріпляться перпендикулярними больцами, поєднуючи наступний щабель з попередньою.
Так як ступені в таких конструкціях є несучими, то виготовляються вони з твердих порід дерева, таких як ясен і дуб. Деревина покривається лакофарбовим покриттям. Такі сходи комплектуються також різними типами перил і огороджень: скляними, дерев’яними, металевими і комбінованими.
Дерев’яні сходи знайшли своє застосування в приватних будинках, багаторівневих квартирах, розважальних закладах. Надання гарантії на вироби, багаторічний досвід наших фахівців, безсумнівна репутація на ринку і безліч задоволених клієнтів гарантує, що дерев’яні сходи, виготовлені компанією «Standart» прослужать Вам довгі роки.

8-225x300Дерев’яні сходи на обсадної трубі. Така конструкція складається із ступенів, які розташовуються навколо центральної стійки – так званої обсадної труби. Протилежна частина ступені кріпитися на косоур або тятиву. Тятива є несучою балкою.
Дерев’яні сходи на обсадної трубі можуть мати різний зовнішній вигляд: спіральні і маршові з поворотом. Спіральні дерев’яні сходи зручні в приміщеннях з обмеженим простором. Сходинки, в такому випадку, кріпляться тільки до труби. Маршові дерев’яні сходи встановлюються уздовж стіни приміщення.
Крім ступенів, можуть бути присутніми подступенки. Дерев’яні сходи покриваються морилкою або фарбою, а потім захисним паркетним лаком. Також можна додати ефект старовини за допомогою патини.
Дерев’яні сходи комплектуються різними видами огороджень, в тому числі: алюмінієвими, скляними, дерев’яними, з нержавіючої сталі або комбінованими (дерево зі склом, метал зі склом або дерево з металом). Такі конструкції стануть практичним доповненням в будь-якому приватному будинку, дачі або квартири.

23-300x274

Всі дерев’яні сходи, в залежності від її технічного виконання складаються з набору елементів:
Балюстрада – комплект огородження сходового маршу, c прилеглими майданчиками, яка складається з балясин і поручнів.
Балясина – опорна стійка перильного огородження.
Забіжних щабель – щабель, y якій внутрішня сторона вже зовнішньої.
Косоур – несуча балка сходового маршу, на яку ступені спираються зверху.
Сходовий марш – похила частина сходів, що складається з несучих балок (тятив і косоуров) і ряду щаблів.
Подступенок – вертикальний елемент ступені між верхніми площинами двох змінних ступенів.
Ступінь – частина сходового маршу, що має вертикальну і горизонтальну площині. Сходи можуть бути прямими і забіжними.
Тятива – несуча балка сходового маршу, котра примикає до сходів збоку.

Що б виготовити дерев’яні сходи, їх спочатку проектують в нашому конструкторському відділі виходячи з Ваших побажань. Проектування включає в себе виїзд на замір конструктора, підготовка візуалізації конструкції і підготовка креслень з усіма точними габаритними розмірами. Після узгодження креслень, настає етап виробництва.

Виробництво складається з декількох етапів. Що б дерев’яні сходи була якісною необхідно правильно підібрати деревину. Дерев’яні сходи компанії «Standart» виготовлені з якісної деревини сосни, ясена і дуба. Після того як деревина була підібрана, настає етап виробництва. Володіючи власним столярним цехом, обладнанням і кваліфікованим персоналом з багаторічним досвідом роботи, ми в змозі виготовити дерев’яні сходи якісно, ​​в строк і за максимально низькою ринковою ціною.

Після виготовлення, дерев’яні сходи відправляються в малярний цех на фарбування. Фарбування може бути різних видів: морилка, фарбування і патина.

Морилка наноситься на оброблену деревину для додання їй певного кольору. За допомогою морилки дерев’яні сходи можуть придбати будь-який відтінок від світлого до темного. Структура дерева при цьому залишається видимою.

Фарбування дерева – це ще один вид лакофарбового покриття деревини для додання конструкції певного кольору по RAL. При цьому темні елементи структури дерева не проглядаються.

Патина наноситься на дерево для того, що б надати виробу ефект старовини.

Кожен з цих видів фарбування включає в себе кілька етапів: попередня обробка вироби, грунтовка, фарбування, лакування і полірування. Дерев’яні сходи компанії «Standart» обробляються тільки італійськими лаками і фарбами. Коли дерев’яні сходи виготовлені і пофарбовані, настає етап монтажу конструкції. Ми здійснюємо виїзд досвідчених фахівців для установки конструкції з доставкою вироби на об’єкт. Дерев’яні сходи комплектуються різними видами огороджень, які компанія «Standart» виготовляє в широкому асортименті. Серед них: дерев’яні огорожі, скляні огорожі, огорожі з нержавіючої сталі, алюмінієві і комбіновані (дерево зі склом, метал зі склом).
➤ Як формується ціна проектування в групі "Дерев’яні сходи"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Дерев’яні сходи"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Дерев’яні сходи"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть