Меню

Дерев’яні сходи

Виробнича компанія «STANDART» пропонує дерев’яні сходи під ключ. Виготовлення включає в себе кілька етапів: проектування, виготовлення, монтаж. Дерев’яні сходи виготовляються з натурального масиву дерева різних порід, зокрема сосна, ясен, дуб. Дерево покривається морилкою або Крско, а потім захисним лаком. Комплектуються дерев’яні сходи різними видами огороджень.

Дерев'яні сходиДерев’яні сходи на косоурах – класичний варіант конструкції. Складається з двох косоуров, розташованих паралельно один одному, які є несучими. Косоур – одна або дві похило поставлені з боків сходи несучі балки, які тримають ступені. Їх виготовляють з натурального дерева, різних розмірів, в залежності від габаритів конструкції.
Дерев’яні сходи також включають в себе ступені, підсходинки (за бажанням) і огорожі. Сходи – елемент дерев’яних сходів, які несуть опорну функцію. Сходинки встановлюються в спеціальні посадочні місця в косоуре. Подступенок – перпендикулярна дерев’яна панель, що з’єднує дві сусідні ступені. Всі дерев’яні елементи покриваються морилкою або фарбою. Після цього наноситься захисний паркетний лак.
Дерев’яні сходи комплектуються різними видами огороджень: дерев’яними, скляними або металевими. Такі конструкції ідеально впишуться в інтер’єр приватного будинку, дачі або квартири.

Дерев'яні сходиДерев’яні сходи на больцях на відміну від сходів із зовнішнім косоуром, мають невидиму систему кріплень ступенів. Влаштована вона так: в стіну вставляють гумові прокладки і сталеві болти, на які кріпляться сходинки. Гумові прокладки потрібні для того, щоб зменшити вібрацію і скрип при ходьбі. З іншого боку ступені кріпляться перпендикулярними больцами, поєднуючи наступний щабель з попередньою.
Так як ступені в таких конструкціях є несучими, то виготовляються вони з твердих порід дерева, таких як ясен і дуб. Деревина покривається лакофарбовим покриттям. Такі сходи комплектуються також різними типами перил і огороджень: скляними, дерев’яними, металевими і комбінованими.
Дерев’яні сходи знайшли своє застосування в приватних будинках, багаторівневих квартирах, розважальних закладах. Надання гарантії на вироби, багаторічний досвід наших фахівців, безсумнівна репутація на ринку і безліч задоволених клієнтів гарантує, що дерев’яні сходи, виготовлені компанією «Standart» прослужать Вам довгі роки.

Дерев'яні сходиДерев’яні сходи на обсадної трубі. Така конструкція складається із ступенів, які розташовуються навколо центральної стійки – так званої обсадної труби. Протилежна частина ступені кріпитися на косоур або тятиву. Тятива є несучою балкою.
Дерев’яні сходи на обсадної трубі можуть мати різний зовнішній вигляд: спіральні і маршові з поворотом. Спіральні дерев’яні сходи зручні в приміщеннях з обмеженим простором. Сходинки, в такому випадку, кріпляться тільки до труби. Маршові дерев’яні сходи встановлюються уздовж стіни приміщення.
Крім ступенів, можуть бути присутніми подступенки. Дерев’яні сходи покриваються морилкою або фарбою, а потім захисним паркетним лаком. Також можна додати ефект старовини за допомогою патини.
Дерев’яні сходи комплектуються різними видами огороджень, в тому числі: алюмінієвими, скляними, дерев’яними, з нержавіючої сталі або комбінованими (дерево зі склом, метал зі склом або дерево з металом). Такі конструкції стануть практичним доповненням в будь-якому приватному будинку, дачі або квартири.

Дерев'яні сходи

Всі дерев’яні сходи, в залежності від її технічного виконання складаються з набору елементів:
Балюстрада – комплект огородження сходового маршу, c прилеглими майданчиками, яка складається з балясин і поручнів.
Балясина – опорна стійка перильного огородження.
Забіжних щабель – щабель, y якій внутрішня сторона вже зовнішньої.
Косоур – несуча балка сходового маршу, на яку ступені спираються зверху.
Сходовий марш – похила частина сходів, що складається з несучих балок (тятив і косоуров) і ряду щаблів.
Подступенок – вертикальний елемент ступені між верхніми площинами двох змінних ступенів.
Ступінь – частина сходового маршу, що має вертикальну і горизонтальну площині. Сходи можуть бути прямими і забіжними.
Тятива – несуча балка сходового маршу, котра примикає до сходів збоку.

Що б виготовити дерев’яні сходи, їх спочатку проектують в нашому конструкторському відділі виходячи з Ваших побажань. Проектування включає в себе виїзд на замір конструктора, підготовка візуалізації конструкції і підготовка креслень з усіма точними габаритними розмірами. Після узгодження креслень, настає етап виробництва.

Виробництво складається з декількох етапів. Що б дерев’яні сходи була якісною необхідно правильно підібрати деревину. Дерев’яні сходи компанії «Standart» виготовлені з якісної деревини сосни, ясена і дуба. Після того як деревина була підібрана, настає етап виробництва. Володіючи власним столярним цехом, обладнанням і кваліфікованим персоналом з багаторічним досвідом роботи, ми в змозі виготовити дерев’яні сходи якісно, ​​в строк і за максимально низькою ринковою ціною.

Після виготовлення, дерев’яні сходи відправляються в малярний цех на фарбування. Фарбування може бути різних видів: морилка, фарбування і патина.

Морилка наноситься на оброблену деревину для додання їй певного кольору. За допомогою морилки дерев’яні сходи можуть придбати будь-який відтінок від світлого до темного. Структура дерева при цьому залишається видимою.

Фарбування дерева – це ще один вид лакофарбового покриття деревини для додання конструкції певного кольору по RAL. При цьому темні елементи структури дерева не проглядаються.

Патина наноситься на дерево для того, що б надати виробу ефект старовини.

Кожен з цих видів фарбування включає в себе кілька етапів: попередня обробка вироби, грунтовка, фарбування, лакування і полірування. Дерев’яні сходи компанії «Standart» обробляються тільки італійськими лаками і фарбами. Коли дерев’яні сходи виготовлені і пофарбовані, настає етап монтажу конструкції. Ми здійснюємо виїзд досвідчених фахівців для установки конструкції з доставкою вироби на об’єкт. Дерев’яні сходи комплектуються різними видами огороджень, які компанія «Standart» виготовляє в широкому асортименті. Серед них: дерев’яні огорожі, скляні огорожі, огорожі з нержавіючої сталі, алюмінієві і комбіновані (дерево зі склом, метал зі склом).

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть