Меню

Дерев’яні перила

Виробнича компанія «Standart» пропонує Вашій увазі дерев’яні перила різних форм і комплектацій, які використовуються як огородження сходів, балконів і терас. Володіючи власним обладнанням і досвідченим персоналом, з багаторічним стажем, ми в змозі виготовить дерев’яні перила якісно, ​​в обумовлені максимально швидкі терміни і за ціною від виробника. Дерев’яні перила широко застосовуються як інтер’єрі приміщення, так і в екстер’єрі. Використовувані породи дерева: сосна, вільха, бук, ясен і дуб. Дерев’яні перила, за зовнішнім виглядом, можна розділити на три основні групи: дерев’яні, дерев’яні зі склом і дерев’яні з елементами нержавіючої сталі.

14-300x225Дерев’яні перила, виготовлені повністю з натурального дерева, складаються з наступних елементів: Балясини. Елемент огорожі, який представляє собою несе виріб у вигляді квадратної, круглої або різьблений стійки.
Подбалясеннік. Це дерев’яна конструкція, що дозволяє закріпити балясини на рівній ділянці, наприклад балконі.
Подперільнік. Одіна зі складових огорожі, який служить перехідним кріпленням між балясинами і поручнем. Подперільнік кріпитися механічним шляхом з балясинами, а поверх на нього одягається поручень, таким чином, ховаються моменти кріплення.
Поручень. Завершальний елемент конструкції, встановлюється на подперільную планку, приховуючи тим самим кріплення до балясин, і служить опорою при експлуатації конструкції.

31-300x235Дерев’яні перила зі склом, складаються з квадратних, прямокутних або круглих балясин. Балясини мають в нижній частині фланець з нержавіючої сталі, у вигляді чашки, в яку вони встановлюються. Фланець надає стійці більше міцності, тим самим досягається більша відстань між балясинами. Скло встановлюється за допомогою спеціальних тримачів, виготовлених з нержавіючої сталі.
Скло використовується загартоване ударостійке, товщиною від 6 мм до 10 мм і може бути не тільки прозорим, але і тонованим в масі. Наявність спеціально обладнання, дозволяє зробити скляну частину матовою або нанести піскоструминний візерунок. Поручень кріпитися за допомогою подперільніка, безпосередньо на балясини або за допомогою сідел з нержавіючої сталі.
Ще один тип огорож з дерева зі склом, коли скляна частина конструкції кріпитися за допомогою точкових кріплень на торець бетонного перекриття або сходи, а дерев’яний поручень встановлюється поверх скла, будучи не тільки опорою для людей а й елементом для стекол.

21-300x225

Дерев’яні перила з нержавіючої сталлю складаються з дерев’яних стійок, дерев’яного поручня і заповнення з нержавіючої сталі. Балясини мають квадратне, кругле або прямокутний перетин і встановлюються за принципом дерев’яних поручнів зі склом, за допомогою фланців. Фланці кріпляться до бетонного перекриття або дерев’яними східцями за допомогою шпильок або дюбелів.
Заповнення є прутики (леера) круглого перетину, які встановлюються між стійками в розпір, або на стійки збоку за допомогою спеціальних кілець. Використовується італійська харчова нержавіюча сталь AISI 304.
Дерев’яні перила з нержавейкой застосовуються як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі будівель, служать в якості огорож сходів, балконів і терас. Дерев’яні перила, для додання закінченого вигляду, піддають фарбуванню.
Фарбування дерев’яних елементів може бути декількох видів.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.

Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.

Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.

 
➤ Як формується ціна проектування в групі "Дерев’яні перила"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Дерев’яні перила"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Дерев’яні перила"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть