Меню

Дерев’яні перила

Виробнича компанія «Standart» пропонує Вашій увазі дерев’яні перила різних форм і комплектацій, які використовуються як огородження сходів, балконів і терас. Володіючи власним обладнанням і досвідченим персоналом, з багаторічним стажем, ми в змозі виготовить дерев’яні перила якісно, ​​в обумовлені максимально швидкі терміни і за ціною від виробника. Дерев’яні перила широко застосовуються як інтер’єрі приміщення, так і в екстер’єрі. Використовувані породи дерева: сосна, вільха, бук, ясен і дуб. Дерев’яні перила, за зовнішнім виглядом, можна розділити на три основні групи: дерев’яні, дерев’яні зі склом і дерев’яні з елементами нержавіючої сталі.

Дерев'яні перилаДерев’яні перила, виготовлені повністю з натурального дерева, складаються з наступних елементів: Балясини. Елемент огорожі, який представляє собою несе виріб у вигляді квадратної, круглої або різьблений стійки.
Подбалясеннік. Це дерев’яна конструкція, що дозволяє закріпити балясини на рівній ділянці, наприклад балконі.
Подперільнік. Одіна зі складових огорожі, який служить перехідним кріпленням між балясинами і поручнем. Подперільнік кріпитися механічним шляхом з балясинами, а поверх на нього одягається поручень, таким чином, ховаються моменти кріплення.
Поручень. Завершальний елемент конструкції, встановлюється на подперільную планку, приховуючи тим самим кріплення до балясин, і служить опорою при експлуатації конструкції.

Дерев'яні перилаДерев’яні перила зі склом, складаються з квадратних, прямокутних або круглих балясин. Балясини мають в нижній частині фланець з нержавіючої сталі, у вигляді чашки, в яку вони встановлюються. Фланець надає стійці більше міцності, тим самим досягається більша відстань між балясинами. Скло встановлюється за допомогою спеціальних тримачів, виготовлених з нержавіючої сталі.
Скло використовується загартоване ударостійке, товщиною від 6 мм до 10 мм і може бути не тільки прозорим, але і тонованим в масі. Наявність спеціально обладнання, дозволяє зробити скляну частину матовою або нанести піскоструминний візерунок. Поручень кріпитися за допомогою подперільніка, безпосередньо на балясини або за допомогою сідел з нержавіючої сталі.
Ще один тип огорож з дерева зі склом, коли скляна частина конструкції кріпитися за допомогою точкових кріплень на торець бетонного перекриття або сходи, а дерев’яний поручень встановлюється поверх скла, будучи не тільки опорою для людей а й елементом для стекол.

Дерев'яні перила

Дерев’яні перила з нержавіючої сталлю складаються з дерев’яних стійок, дерев’яного поручня і заповнення з нержавіючої сталі. Балясини мають квадратне, кругле або прямокутний перетин і встановлюються за принципом дерев’яних поручнів зі склом, за допомогою фланців. Фланці кріпляться до бетонного перекриття або дерев’яними східцями за допомогою шпильок або дюбелів.
Заповнення є прутики (леера) круглого перетину, які встановлюються між стійками в розпір, або на стійки збоку за допомогою спеціальних кілець. Використовується італійська харчова нержавіюча сталь AISI 304.
Дерев’яні перила з нержавейкой застосовуються як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі будівель, служать в якості огорож сходів, балконів і терас. Дерев’яні перила, для додання закінченого вигляду, піддають фарбуванню.
Фарбування дерев’яних елементів може бути декількох видів.

Морилка. Є один з найпоширеніших видів фарбування деревини, при якому структура дерева залишається видимою. Морилку можна нанести різних кольорів від світлого відтінку до темного.

Фарбування. Вид фарбування, при якому більш темний колір структури дерева не проглядається. За допомогою даного типу лакофарбового покриття, також можна досягти глянцевого однотонного зовнішнього вигляду. Колір фарбування можна вибрати по RAL.

Патина. При даному типі покриття досягається ефект старовини. Фарбування наноситися в два шари, різного кольору. Верхній шар фарби змивається, залишаючи її тільки в структурі дерева.

 

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть