Меню

Дерев’яні двері

Дерев’яні двері – це невід’ємний елемент будь-якого житлового або офісного приміщення. Вони несуть функцію розділення приміщення, перешкоджаючи проникненню шуму. Кожен день вдома або на роботі ми стикаємося з цими конструкціями, тому дерев’яні двері повинні бути виконані так, що б приносити задоволення своїм зовнішнім виглядом і якістю виконання.
Дверне полотно може мати багато варіацій виконання. Дерев’яні двері з масиву можуть складатися як повністю з дерева, так і поєднувати в собі елементи скла. На дверному полотні можна зобразити будь-який візерунок, варіації, яких можна вибрати в нашому каталозі, або запропонувати свій варіант виконання.

Крім зовнішнього вигляду, одним з головних властивостей виробів, є якість. Міжкімнатні двері компанії «STANDART» виготовляються тільки з натурального дерева: сосна, вільха, ясен, дуб. Сучасне обладнання, кваліфікований персонал і натуральна сировина дозволяє в найкоротші терміни якісно виготовити дерев’яні двері будь-якої складності. При виготовленні виробів дотримуються всі технології виробництва. За Вашим бажанням і особливостей проектування приміщення, можна виготовити орні, або розсувні дерев’яні двері.

Орні дерев’яні двері можуть відкриватися тільки в одну сторону і складаються з дверної коробки, дверного полотна, порога (за бажанням замовника), наличників і фурнітури. Встановлюються такі вироби в отвір в стіні, підготовлений для дверей. Фурнітура італійської компанії-виробника “AGB” включає в себе петлі, замки, ручки різних варіацій. Якщо Ви не змогли вибрати фурнітуру із запропонованих варіантів, то ми можемо застосувати в конструкції Вашу фурнітуру.

Розсувні дерев’яні двері складаються з однієї або двох рухомих стулок, стаціонарних частин і фурнітури. Фурнітура, в свою чергу, складається з направляючої рейки, по якому рухається дверне полотно. Рух дверного полотна здійснюється за допомогою набору роликів і кареток. Стулки встановлюються як в отвір в стіні, так і на отвір і приводяться в рух за допомогою фізичного зусилля.

Дерев’яні двері фарбуються, за Вашим бажанням в потрібний тон, не втрачаючи при цьому структуру дерева. Відтінок морилки, можна вибрати з наших каталогів. На всі вироби надається гарантія від виробника.

 

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть