Меню

Дерев’яні двері

Дерев’яні двері – це невід’ємний елемент будь-якого житлового або офісного приміщення. Вони несуть функцію розділення приміщення, перешкоджаючи проникненню шуму. Кожен день вдома або на роботі ми стикаємося з цими конструкціями, тому дерев’яні двері повинні бути виконані так, що б приносити задоволення своїм зовнішнім виглядом і якістю виконання.
Дверне полотно може мати багато варіацій виконання. Дерев’яні двері з масиву можуть складатися як повністю з дерева, так і поєднувати в собі елементи скла. На дверному полотні можна зобразити будь-який візерунок, варіації, яких можна вибрати в нашому каталозі, або запропонувати свій варіант виконання.

Крім зовнішнього вигляду, одним з головних властивостей виробів, є якість. Міжкімнатні двері компанії «STANDART» виготовляються тільки з натурального дерева: сосна, вільха, ясен, дуб. Сучасне обладнання, кваліфікований персонал і натуральна сировина дозволяє в найкоротші терміни якісно виготовити дерев’яні двері будь-якої складності. При виготовленні виробів дотримуються всі технології виробництва. За Вашим бажанням і особливостей проектування приміщення, можна виготовити орні, або розсувні дерев’яні двері.

Орні дерев’яні двері можуть відкриватися тільки в одну сторону і складаються з дверної коробки, дверного полотна, порога (за бажанням замовника), наличників і фурнітури. Встановлюються такі вироби в отвір в стіні, підготовлений для дверей. Фурнітура італійської компанії-виробника “AGB” включає в себе петлі, замки, ручки різних варіацій. Якщо Ви не змогли вибрати фурнітуру із запропонованих варіантів, то ми можемо застосувати в конструкції Вашу фурнітуру.

Розсувні дерев’яні двері складаються з однієї або двох рухомих стулок, стаціонарних частин і фурнітури. Фурнітура, в свою чергу, складається з направляючої рейки, по якому рухається дверне полотно. Рух дверного полотна здійснюється за допомогою набору роликів і кареток. Стулки встановлюються як в отвір в стіні, так і на отвір і приводяться в рух за допомогою фізичного зусилля.

Дерев’яні двері фарбуються, за Вашим бажанням в потрібний тон, не втрачаючи при цьому структуру дерева. Відтінок морилки, можна вибрати з наших каталогів. На всі вироби надається гарантія від виробника.

 
➤ Як формується ціна проектування в групі "Дерев’яні двері"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Дерев’яні двері"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Дерев’яні двері"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть