Меню

Скляні фасади

Скляні фасади – це конструкції, що складаються з загартованого удароміцного скла, завтовшки від 10 мм до 12 мм, алюмінієвого профілю по периметру кріплення скла і цельностеклянной вхідних дверей. Встановлюються, як правило, скляні фасади, з лицьового боку будівлі, яка буде служити входом. На сьогоднішній день компанія «STANDART» може запропонувати повний комплекс послуг з розробки конструктиву, виробництва і монтажу фасадного скління. На скляну поверхню конструкції можна нанести піскоструминний візерунок або логотип, або застосувати тоноване в масі скло: бронзове, графітове. Процес виробництва скляних фасадів починається з уточнення всіх деталей конфігурації і побажань замовника до зовнішнього вигляду виробу. Після чистової обробки отвору, нашим конструктором знімаються точні розміри, за якими буде виготовлятися конструкція. Під час монтажу, скляні фасади повинні встановлюватися на чистову обробку поверхні підлоги, стін і стелі, з мінімальними відхиленнями в горизонті і отвесе. При наявності пустотілих зон, в моменті кріплення конструкції, що утворилися після обшивки стін або стелі гіпсокартоном, встановлюються металеві заставні.

Скляні фасади стаціонарні в Одесі і Україні

Скляні фасадиСкляні фасади стаціонарні використовуються в якості вітрин або вікон бутиків, магазинів, торгових центрів. Складаються з алюмінієвого профілю по периметру і глухого скла. Скло використовується загартоване ударостійке, що захищає конструкцію від вандалів і випадкових ударів. Наші фахівці в змозі виготовити скляний фасад до 4500 мм у висоту і 2400 мм в ширину цільним сегментом. Якщо габарити отвору перевищують дані розміри, то конструкція виготовляється з декількох стекол. Стик між ними силікону прозорим герметиком. За рахунок відсутності перемичок в скляній конструкції, такий фасад або вітрина стає зручним інструментом для презентації вашого товару. Виріб є не тільки ефектним, але і пропускає достатню кількість денного світла.

Скляні фасади з дверцятами на замовлення в Україні та Одесі

Скляні фасадиСкляні фасади з орними дверима включає в себе стаціонарні скляні елементи і дверні полотна. Орні двері можуть бути як одностулковими, так і мати дві стулки. Як правило при склінні фасадів використовуються митників двері. Називаються вони так, тому що відкриваються в обидві сторони, як на себе, так і від себе. Така властивість надає підлоговий механізм – доводчик. Також, доводчик самостійно доводить двері до закритого положення і може фіксувати їх у відкритому стані. Такі переваги дуже зручні для місць з високою прохідністю людей.
У комплекті застосовується різна фурнітура: петлі, фітинги, трубчасті ручки різної довжини, підлогові замки. Фітинги служать для з’єднання стаціонарної перегородки з фрамугою (скло над дверима) і стулкою.

Скляні фасади з автоматичними дверима під замовлення. Телефонуйте!

Скляні фасадиСкляні фасади з автоматичними дверима практичне рішення для торгових центрів. Автоматичні двері мають функцію відкриватися при наближенні людини і закриватися, коли людина відходить від дверей. Це відбувається за рахунок датчика руху, який встановлюється на двері. Також, існують різні режими роботи, такі як не повне відкривання, для утримування тепла всередині приміщення. Автоматичні двері бувають суцільноскляними і в алюмінієвому профілі. Рух стулок відбувається по направляючої рейки, за допомогою роликів.
Такі конструкції можуть бути з однією стулкою, з двома, а також містити в собі стаціонарні перегородки. Якісна фурнітура, яку наша компанія використовує для виготовлення даних конструкцій, забезпечує довгу безперебійну роботу розсувних систем.
Скляні фасади «Гармошка» зручні для скління ресторанів і альтанок приватних будинків.
Скляні фасади є найважливішими елементами екстер’єру і наше завдання зробити їх привабливими. За допомогою прозорого фасаду можна легко демонструвати і презентувати Ваш товар, що, безсумнівно, приверне велику кількість покупців. Одним з основних переваг над іншими типами конструкцій є той вигляд, який він надає сучасному мегаполісі, не перешкоджаючи проникненню світла і тепла в приміщення. Скляні фасади мають цілісне скління без застосування алюмінієвих профільних систем, тому стають «легкими» і «невидимими», ніби прозорими. Такі конструкції, за рахунок свого зовнішнього вигляду, дозволяють гармоніювати практично з будь-яким зовнішнім виглядом будівлі. Скляні фасади застосовують при склінні бутиків, торговельних центрів, офісів, готелів. У всіх конструкціях використовується фурнітура кращих світових брендів.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть