Меню

Скляні фасади

Скляні фасади – це конструкції, що складаються з загартованого удароміцного скла, завтовшки від 10 мм до 12 мм, алюмінієвого профілю по периметру кріплення скла і цельностеклянной вхідних дверей. Встановлюються, як правило, скляні фасади, з лицьового боку будівлі, яка буде служити входом. На сьогоднішній день компанія «STANDART» може запропонувати повний комплекс послуг з розробки конструктиву, виробництва і монтажу фасадного скління. На скляну поверхню конструкції можна нанести піскоструминний візерунок або логотип, або застосувати тоноване в масі скло: бронзове, графітове. Процес виробництва скляних фасадів починається з уточнення всіх деталей конфігурації і побажань замовника до зовнішнього вигляду виробу. Після чистової обробки отвору, нашим конструктором знімаються точні розміри, за якими буде виготовлятися конструкція. Під час монтажу, скляні фасади повинні встановлюватися на чистову обробку поверхні підлоги, стін і стелі, з мінімальними відхиленнями в горизонті і отвесе. При наявності пустотілих зон, в моменті кріплення конструкції, що утворилися після обшивки стін або стелі гіпсокартоном, встановлюються металеві заставні.

Скляні фасади стаціонарні в Одесі і Україні

300x168Скляні фасади стаціонарні використовуються в якості вітрин або вікон бутиків, магазинів, торгових центрів. Складаються з алюмінієвого профілю по периметру і глухого скла. Скло використовується загартоване ударостійке, що захищає конструкцію від вандалів і випадкових ударів. Наші фахівці в змозі виготовити скляний фасад до 4500 мм у висоту і 2400 мм в ширину цільним сегментом. Якщо габарити отвору перевищують дані розміри, то конструкція виготовляється з декількох стекол. Стик між ними силікону прозорим герметиком. За рахунок відсутності перемичок в скляній конструкції, такий фасад або вітрина стає зручним інструментом для презентації вашого товару. Виріб є не тільки ефектним, але і пропускає достатню кількість денного світла.

Скляні фасади з дверцятами на замовлення в Україні та Одесі

4626556801-300x168Скляні фасади з орними дверима включає в себе стаціонарні скляні елементи і дверні полотна. Орні двері можуть бути як одностулковими, так і мати дві стулки. Як правило при склінні фасадів використовуються митників двері. Називаються вони так, тому що відкриваються в обидві сторони, як на себе, так і від себе. Така властивість надає підлоговий механізм – доводчик. Також, доводчик самостійно доводить двері до закритого положення і може фіксувати їх у відкритому стані. Такі переваги дуже зручні для місць з високою прохідністю людей.
У комплекті застосовується різна фурнітура: петлі, фітинги, трубчасті ручки різної довжини, підлогові замки. Фітинги служать для з’єднання стаціонарної перегородки з фрамугою (скло над дверима) і стулкою.

Скляні фасади з автоматичними дверима під замовлення. Телефонуйте!

64-300x225Скляні фасади з автоматичними дверима практичне рішення для торгових центрів. Автоматичні двері мають функцію відкриватися при наближенні людини і закриватися, коли людина відходить від дверей. Це відбувається за рахунок датчика руху, який встановлюється на двері. Також, існують різні режими роботи, такі як не повне відкривання, для утримування тепла всередині приміщення. Автоматичні двері бувають суцільноскляними і в алюмінієвому профілі. Рух стулок відбувається по направляючої рейки, за допомогою роликів.
Такі конструкції можуть бути з однією стулкою, з двома, а також містити в собі стаціонарні перегородки. Якісна фурнітура, яку наша компанія використовує для виготовлення даних конструкцій, забезпечує довгу безперебійну роботу розсувних систем.
Скляні фасади «Гармошка» зручні для скління ресторанів і альтанок приватних будинків.
Скляні фасади є найважливішими елементами екстер’єру і наше завдання зробити їх привабливими. За допомогою прозорого фасаду можна легко демонструвати і презентувати Ваш товар, що, безсумнівно, приверне велику кількість покупців. Одним з основних переваг над іншими типами конструкцій є той вигляд, який він надає сучасному мегаполісі, не перешкоджаючи проникненню світла і тепла в приміщення. Скляні фасади мають цілісне скління без застосування алюмінієвих профільних систем, тому стають «легкими» і «невидимими», ніби прозорими. Такі конструкції, за рахунок свого зовнішнього вигляду, дозволяють гармоніювати практично з будь-яким зовнішнім виглядом будівлі. Скляні фасади застосовують при склінні бутиків, торговельних центрів, офісів, готелів. У всіх конструкціях використовується фурнітура кращих світових брендів.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні фасади"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні фасади"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні фасади"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть