Меню

Скляні підлоги і стелі. Дзеркала.

Компанія «STANDART» виконає повний комплекс послуг з проектування, виготовлення та монтажу конструкцій зі скла. Скляна підлога, перекриття та стелі все частіше починають з’являтися в сучасних інтер’єрах. І це не дивно, так як такі конструкції виглядають не тільки красиво і елегантно, але і є індивідуальними конструкціями, які будуть присутні тільки у вас вдома.

Скляні підлоги і стелі. Дзеркала на замовлення. Телефонуйте!Скляні підлоги і стелі. Дзеркала.

Скляна підлога є своєрідним витвором мистецтва. У цьому можна переконатися лише поглянувши на фотографії цих конструкцій. Скляна підлога складаються з декількох стекол товщиною 6-10 мм, склеєних між собою ламинирующей плівкою, що надає їм особливу міцність, яка дозволяє ходити по скляній підлозі, без побоювання того, що він пошкодиться. Широкий спектр послуг з художньої обробки скла, дозволяє нанести різні візерунки на скло методом піскоструминної обробки або фотодруку.
Під склом, в підлозі, робиться спеціальна ніша, глибиною від 30 мм (в залежності від товщини скла і ландшафту), яку Ви можете прикрасити будь-яким заповненням (ландшафт), по Вашому смаку. Вся конструкція освітлюється лампами, які встановлюються під скло.

Скляні перекриття на замовлення Одеса і Україна
Скляні підлоги і стелі. Дзеркала.

Скляні перекриття встановлюються замість бетонного поверхового перекриття. Скляні перекриття є несучими конструкціями, тому вони повинні володіти особливою міцністю. Міцність досягається шляхом грамотного розрахунку перетину металевого підстави нашими фахівцями і підбору потрібної товщини скла.
Металевий каркас, в свою чергу, складається з профільної металевої труби чорного або нержавіючого металу. Скляна частина виготовляється з триплексу. Триплекс – склеєні між собою два або більше стекол, за допомогою ламинирующей плівки. Скло можуть застосовуватися прозорі, тоновані або матові. При бажанні, на скляні перекриття можна нанести піскоструминний візерунок або фотодрук. Скляні перекриття будуть сучасним дизайнерським рішенням житлового будинку, розважального закладу, бутика або торгового центру. Такі скляні підлоги є дуже надійними і вишуканими і не залишать себе без уваги відвідувачів.

Скляні стелі під замовлення в Одесі і УкраїніСкляні підлоги і стелі. Дзеркала.

Скляні стелі відрізняються оригінальним і неповторним дизайном. Скляні стелі в прихожей, на кухні або у ванній, в сучасному офісі чи ресторані – вельми ефектний дизайнерський хід. Скляні стелі з внутрішньою підсвіткою, створюють відчуття легкості і польоту.
Такі конструкції складаються зі скла і кріплення. Скло використовується загартоване ударостійке, товщиною 4-8 мм в залежності від габаритів і навантажень конструкції. Скло може бути прозорим, тонованим, матовим або фарбованим в будь-який колір. На скло, також, можна нанести матовий візерунок або фотодрук. Кріплення виготовляється з нержавіючої сталі і складається з набору точок для стекла, тяг для розміщення скла на певній відстані від стелі і п’ят в стелю.
Такі конструкції роблять приміщення значно просторіше і світліше. Це якісно інший рівень у порівнянні з усіма іншими варіантами обробки.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть