Меню

Скляні перегородки

 

Використання таких конструкцій як скляні перегородки в інтер’єрі сучасних будівель стало дуже популярним. Скло створює атмосферу відкритості та завершеності. Скляні перегородки ціна на які різноманітна, призначені для зміни офісного простору, формування зон різних за функціональним призначенням, поділу приміщення в житлових будинках і квартирах, зберігаючи при цьому його візуальну цілісність. Це дозволяє раціонально використовувати простір помещенія.Такіе конструкції можуть використовуватися як всередині будівлі, розділяючи його на його окремо функціонуючі приміщення, так і зовні, будучи фасадним склінням будівлі або його вітриною, подібна універсальність є вагомим стимулом, що б купити скляні перегородки. Скляні перегородки виготовляються тільки з загартованого удароміцного скла, завтовшки від 8 до 12 мм, в залежності від габаритів конструкції і побажань замовника. Скло може бути прозорим, сатиновим, тонованим в масі. Залежно від проектування інтер’єру будівлі і скляних перегородок, вони можуть бути прямокутними, криволінійними, гнутими, що дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші дизайнерські рішення. Скляні перегородки купити з зображенням картини, фотографії або візерунка, з допомогою декоративної та художньої обробки скла, допоможуть надати конструкції індивідуальність і неповторний зовнішній вигляд, а суцільна або часткова піскоструминна обробка скла зробить конструкцію частково або повністю матовою.

Скляні перегородкиСтаціонарні скляні перегородки являють собою вікно і встановлюються, як в отвір, так і в будь-якому, відведеному під конструкцію, місці. Кріпляться, як правило, по всьому периметру профілями з анодованого алюмінію або коннекторами з нержавіючої сталі. При недостатньо надійному покритті в моменті кріплення, застосовуються металеві заставні, які зашиваються гіпсокартоном. Застосовуються для виробництва різні скла, в тому числі прозорі, матові, тоновані, з матовим візерунком, з фотодруком і фарбовані скла. Скло є загартованими і удароміцними, що дозволяє бути впевненим у надійності конструкції. Дуже зручні при оформленні фасадів магазинів і бутиків, так як не мають додаткових перемичок, що надає можливість красиво оформити вітрину.

Скляні перегородкиСкляні перегородки з маятниковими дверима найпоширеніший вид конструкцій на сьогоднішній день. Вони володіють ефектним зовнішнім виглядом, високою надійністю, пропускають достатню кількість світла і прийнятну вартість. Такі конструкції складаються з стаціонарних скляних елементів і дверних полотен. Стаціонарні скляні елементи встановлюються за допомогою алюмінієві профілів і ущільнювальної гуми. Скляні двері можуть бути одностулковими або двостулковими. Встановлюються за допомогою спеціальної фурнітури, в комплекті з якою може застосовуватися підлоговий доводчик. Такий механізм забезпечує плавне самостійне закривання дверей і може фіксувати її у відкритому положенні. У скляних перегородках застосовується загартоване скло, товщиною 10 мм, в тому числі прозоре, матове, тоноване, з фотодруком, фарбоване або з матовим візерунком.

Скляні перегородкиСкляні перегородки купити з автоматичними дверима на сьогоднішній день актуально для комерційних приміщень, таких як офісні будівлі, торгові центри, магазини і бутіки. Застосовуються такі системи як зовні, так і всередині будівлі.
Принцип дії автоматичних скляних дверей полягає в тому, що вони самостійно відкриваються при наближенні до них людини і закриваються, коли людина відходить. За таке дію відповідає датчик руху, який подає сигнал на відкривання або закривання.
Конструкція може бути одностулкова або з двома стулками. Стулки рухаються по спеціальному направляючої рейки і діляться на два основних види: рамне скління і безрамне. Стаціонарні скла встановлюються за допомогою алюмінієвих профілів і ущільнювальної гуми. У всіх конструкціях використовується безпечне загартоване скло, товщиною від 8 до 10 мм.

Скляні перегородкиСкляні перегородки з розсувними дверима знаходять широке застосування в інтер’єрах сучасних приватних будинків і квартир. Такі конструкції відрізняються практичністю, красивим зовнішнім виглядом, легкістю у використанні, довговічністю і високою якістю.
Бувають одностулковими і з двома стулками. Стулки рухаються по спеціальному направляючої рейки, за допомогою роликів і кареток. Розсувну систему приховує алюмінієва декоративна кришка. Застосовуються загартовані безпечні скла, товщиною 10 мм, які здатні витримувати навіть сильні удари.
При бажанні, на склі можна нанести матовий візерунок або фотодрук, а також можна застосувати прозорі, матові або тоноване скло. Фурнітура використовується найвищої якості, що витримує вагу стулки до 120 кг. На всі конструкції надається офіційна гарантія від виробника.

Скляні перегородкиСкляні перегородки з дверима в коробці не залишать байдужою жодну людину. Такі перегородки можуть досягати великих розмірів і мають ефектний зовнішній вигляд. Отвір в стіні повністю виготовляється зі скла і в цю скляну перегородку встановлюється двері. Стаціонарні скла встановлюються за допомогою спеціального алюмінієвого профілю.
Головною перевагою таких конструкцій є шумоізоляція. Вона досягається за рахунок алюмінієвої коробки для дверного полотна, яка встановлюється в скляний отвір. По периметру коробки йде гума ущільнювача.
Двері також є скляною, що надає всій конструкції однорідний зовнішній вигляд. Для таких конструкцій використовується міцне загартоване скло, з можливістю нанесення різних візерунків і фотодруку. Також, існує можливість пофарбувати фурнітуру і все алюмінієві профілю в будь-який колір порошковим фарбуванням.
Скляні перегородки повністю універсальні конструкції і, тому, знаходять широке застосування як в торгових комплексах, офісах, бутіках, так і в житлових будинках, приватних будинках, квартирах. Такі конструкції можуть бути повністю стаціонарними або передбачати в своєму конструктивному виконанні скляні двері різних видів.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть