Меню

Скляні огорожі

Скло дивовижний, екологічно чистий будівельний матеріал, який дарує нам унікальні можливості. Застосування скла в конструкціях, це по-справжньому вишукано, сучасно і красиво. Ось чому сьогодні скляні огорожі займають особливу нішу в будівництві та архітектурі будівель будь-якого призначення.
Скляні огорожі можна розбити на кілька груп щодо місця застосування: огородження сходів зі скла, скляні огорожі балконів, терас і басейнів. Кожна з цих груп має низку своїх особливостей монтажу і способів кріплення загартованого скла.
Одним з основних конструктивних елементів скляного огородження служить саме загартоване скло. Залежно від способу кріплення скла, місця установки і типу сприймаються навантажень, можна обчислити його необхідну товщину.
На сьогоднішній день існує кілька основних типових методів кріплення скла захисної конструкції:

Огорожа зі скла з повноцінним металевим каркасом має на увазі, що основним несучим навантаження елементом буде саме цей каркас. Скло в такому випадку можна застосовувати товщиною від 6 до 10 мм. Сам каркас складається з балясин (вертикальних стійок) з власниками скла і горизонтального поручня по довжині всього огорожі. Каркас можна виконати збірним або звареним. Матеріалом такого каркаса може служити чорний металопрокат або ж харчова нержавіюча сталь.

DSC06616Огородження зі скла на високих стійках, можуть бути виконані без поручня, але в такому випадку необхідно провести розрахунок на міцність перерізу передбачуваних стійок (балясин) тому в разі жорсткої зв’язку зі склом саме на стійку лягатиме максимальне навантаження. У таких огорожах не слід розглядати товщину скла менше 10 мм. Також необхідно врахувати відстань між балясинами що не перевищує 1,2 м.

Скляні огорожі на низьких металевих стійках дуже популярні в прибережних районах Чорного моря. Вони не нагромаджують металевими елементами, відкриваючи максимальний огляд для перегляду з вашого балкона. На огорожах сходів зі скла, також часто можна зустріти дане конструктивне рішення. Мінімум кріплень, максимум скла. Слід розуміти, що якщо ми зменшуємо висоту стійок огорожі, слід збільшити товщину застосовуваного загартованого скла. Команда фахівців, нашої компанії не радить застосовувати в даному типі скляних огорож скло товщиною менше 12 мм. Бажано застосовувати скло триплекс два склеєних між собою загартованих скла.

475386512-300x168І, нарешті, останній тип кріплення загартованого скла на точкових металевих кріпленнях. Як і попередній тип кріплення, характерний максимальної оглядовістю, в деяких випадках створюється відчуття, що скло просто ширяє в повітрі. Точковий кріплення для затиску скла в наклад на бічну частину сходового маршу, або міжповерхового перекриття виготовляється переважно з нержавіючої сталі. Існують варіанти виконання з квадратної або круглої геометрією. Товщина загартованого скла при цьому не повинна бути менше 12 мм, а краще підійде використання триплекса.

Ціна на скляні огорожі складається з багатьох чинників, таких як: товщина застосовуваного скла, його геометрія, спосіб його кріплення, місце і зручність монтажу, якості застосування витратних матеріалів та ін. Для визначення точної вартості скляного огородження, вам необхідно вибрати варіант конструктивного виконання і зв’язатися з нашими фахівцями для його правильного виміру. Компанія «Standart» понад 10 років реалізує проекти з виготовлення та монтажу скляних огорож по всій території України: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ та ін. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір!
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні огорожі"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні огорожі"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні огорожі"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть