Меню

Скляні огорожі

Скло дивовижний, екологічно чистий будівельний матеріал, який дарує нам унікальні можливості. Застосування скла в конструкціях, це по-справжньому вишукано, сучасно і красиво. Ось чому сьогодні скляні огорожі займають особливу нішу в будівництві та архітектурі будівель будь-якого призначення.
Скляні огорожі можна розбити на кілька груп щодо місця застосування: огородження сходів зі скла, скляні огорожі балконів, терас і басейнів. Кожна з цих груп має низку своїх особливостей монтажу і способів кріплення загартованого скла.
Одним з основних конструктивних елементів скляного огородження служить саме загартоване скло. Залежно від способу кріплення скла, місця установки і типу сприймаються навантажень, можна обчислити його необхідну товщину.
На сьогоднішній день існує кілька основних типових методів кріплення скла захисної конструкції:

Огорожа зі скла з повноцінним металевим каркасом має на увазі, що основним несучим навантаження елементом буде саме цей каркас. Скло в такому випадку можна застосовувати товщиною від 6 до 10 мм. Сам каркас складається з балясин (вертикальних стійок) з власниками скла і горизонтального поручня по довжині всього огорожі. Каркас можна виконати збірним або звареним. Матеріалом такого каркаса може служити чорний металопрокат або ж харчова нержавіюча сталь.

Скляні огорожіОгородження зі скла на високих стійках, можуть бути виконані без поручня, але в такому випадку необхідно провести розрахунок на міцність перерізу передбачуваних стійок (балясин) тому в разі жорсткої зв’язку зі склом саме на стійку лягатиме максимальне навантаження. У таких огорожах не слід розглядати товщину скла менше 10 мм. Також необхідно врахувати відстань між балясинами що не перевищує 1,2 м.

Скляні огорожі на низьких металевих стійках дуже популярні в прибережних районах Чорного моря. Вони не нагромаджують металевими елементами, відкриваючи максимальний огляд для перегляду з вашого балкона. На огорожах сходів зі скла, також часто можна зустріти дане конструктивне рішення. Мінімум кріплень, максимум скла. Слід розуміти, що якщо ми зменшуємо висоту стійок огорожі, слід збільшити товщину застосовуваного загартованого скла. Команда фахівців, нашої компанії не радить застосовувати в даному типі скляних огорож скло товщиною менше 12 мм. Бажано застосовувати скло триплекс два склеєних між собою загартованих скла.

Скляні огорожіІ, нарешті, останній тип кріплення загартованого скла на точкових металевих кріпленнях. Як і попередній тип кріплення, характерний максимальної оглядовістю, в деяких випадках створюється відчуття, що скло просто ширяє в повітрі. Точковий кріплення для затиску скла в наклад на бічну частину сходового маршу, або міжповерхового перекриття виготовляється переважно з нержавіючої сталі. Існують варіанти виконання з квадратної або круглої геометрією. Товщина загартованого скла при цьому не повинна бути менше 12 мм, а краще підійде використання триплекса.

Ціна на скляні огорожі складається з багатьох чинників, таких як: товщина застосовуваного скла, його геометрія, спосіб його кріплення, місце і зручність монтажу, якості застосування витратних матеріалів та ін. Для визначення точної вартості скляного огородження, вам необхідно вибрати варіант конструктивного виконання і зв’язатися з нашими фахівцями для його правильного виміру. Компанія «Standart» понад 10 років реалізує проекти з виготовлення та монтажу скляних огорож по всій території України: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ та ін. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір!

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть