Меню

Скляні двері

Компанія “Standart” успішно реалізує всі типи скляних дверей на ринку України вже протягом багатьох років. Ми пропонуємо вам ознайомитися з основними видами і типами скляних дверей, щоб в подальшому при їх придбанні ви не допускали помилок, тому що продукція є дорогою, а викидати гроші на вітер в сьогоднішньому суспільстві не прийнято. Деякі покупці, зайшовши в магазин дверей, просто хочуть побачити красиву картинку і не замислюються про функціональне призначення і технічні характеристики, а також взагалі про попередню будівельної підготовці прорізів для правильної установки того або іншого типу скляних дверей. Отже, про все по порядку. Для початку, давайте спробуємо класифікувати і розділити загальне безліч скляних дверей на окремі групи, а після спробуємо розібратися з кожною групою окремо. Класифікація виглядає наступним чином:- маятниковые стеклянные двери

– розсувні скляні двері

– орні скляні двері

– душові скляні двері

bfМаятникові скляні двері – це ті двері, які здатні відкриватися в дві сторони по типу маятника (всередину і назовні). Завдяки такій властивості, вони зручні в місцях великої прохідності людей, де кожна окрема людина відкриває двері по ходу свого руху, що звичайно дуже практично і зручно. Тому скляні маятникові двері широко застосовуються в якості вхідних дверей в магазини або офіси. Але це не говорить про те, що їх не можна використовувати в інтер’єрі. Часто їх можна зустріти в якості розділових скляних елементів між кухнею та зоною для відпочинку. Основними конструктивними елементами скляних маятникових дверей є: скляне полотно із загартованого удароміцного скла товщиною 10, 12 мм і необхідна для установки і правильної роботи фурнітура (петлі, ручка, нижня і верхня осі обертання полотна). Також такі двері оснащуються підлоговим доводчиком, який затоплюється в підлогу і володіє наступними характеристиками: фіксація двері в закритому і відкритому положенні під кутом 90 градусів до осі установки, а також функцією плавного закривання дверей. Відсутність доводчика в такому типі скляних дверей, може привести до їх швидкого виходу з ладу. Маятникові скляні двері можуть застосовуватися як окремо стоять в отворі або як вбудовані в скляну перегородку великих розмірів. Для цього необхідно передбачити певні вирізи для кріплення дверної фурнітури в поряд стоять стеклах. Можна встановлювати двостулкові скляні маятникові двері, а також одностулкові в залежності від цільового призначення. Як ми можемо переконатися, маятникові двері – дуже гідний варіант скляних дверей. Є й деякі недоліки. До них можна віднести відсутність звукоізоляції, тому що при установці таких дверей, необхідно створити повітряний зазор по периметру скляного полотна, між стулкою і дверним отвором. Цей зазор не великий і становить від 3 до 5 мм, але, на жаль, цього достатньо для проходження звукових хвиль. Ще один чимало важливий момент, який слід пам’ятати при використанні таких дверей це те, що необхідно залишити достатньо місця по обидві сторони отвору для нормального відкривання стулки і звести рівні підлоги двох приміщень без будь-яких відчутних і різких перепадів відносно горизонтальної площини. Важливо! Якщо ви плануєте придбати маятникову скляні двері, але в місці установки є теплі підлоги, вам обов’язково варто заздалегідь проконсультуватися з нашими технічними фахівцями. Це допоможе уникнути додаткових витрат надалі ….

fРозсувні скляні двері – це хороший тип скляних дверей для місць з обмеженим простором для відкривання стулки, тому що скляне полотно, по суті, ковзає уздовж стіни, відкриваючи прохід. Вибираючи цей тип скляних дверей, слід знати технічні особливості її роботи, щоб не допустити помилок при будівельної підготовці дверного отвору. Справа в тому, що скляні розсувні двері, рухаються за рахунок роликів, прохідних по верхній рейці, а саме полотно перебувати в підвішеному стані. За рахунок такого конструктивного виконання все навантаження від статичної та інерційної маси дверного полотна, передається на верхню частину прорізу, куди закріплений направляючий ролики рейок. Іншими словами, те місце, куди необхідно встановити рейок, повинно бути зроблено з міцних будівельних матеріалів (бетон, метал, цегла та ін.), Що забезпечить довгу і безпечну експлуатацію даного типу двері. Технічні фахівці нашої компанії, з радістю проконсультують вас про всі конструктивні особливості даних дверей для можливості правильної їх установки. Скляні розсувні двері можуть бути одностулковими, двостулковими, тристулковими і навіть четирёхстворчатимі. Можуть перекривати простір від підлоги до стелі і виглядати як повноцінні розділові міжкімнатні перегородки зі скла. Часто застосовують в поєднанні зі стаціонарними, нерухомими скляними перегородками. Можуть бути корисні при поділі простору в інтер’єрі будинку, квартири, офісу і навіть магазину. Є, звичайно, деякі недоліки, пов’язані зі звукоізоляцією. Справа в тому, що скляні розсувні двері потребують технологічному повітряномузазорі між полотном і прорізом, для правильної їх експлуатації. Цей зазор становить 15 – 25 мм в залежності від типу застосовуваної розсувної системи і будівельної підготовки отвору під установку таких дверей.

dОрні скляні двері – це сама знайома покупцеві група дверей, тому що вони за своїм конструктивним виконанням дуже схожі на прості міжкімнатні двері. По правді кажучи, це і є міжкімнатні двері, відмінною рисою яких є наявність повністю скляного дверного полотна. Як і всі міжкімнатні двері, скляні двері комплектуються фурнітурою (ручка, замок, петлі), дверним полотном (скляним), дверною коробкою (з дерева або алюмінію) і комплектом наличників. Принцип роботи скляній навстіж двері має на увазі відкриття на одну сторону отвору зліва направо або справа наліво. Наявність дверної коробки з ущільнювачем, робить цей тип скляних дверей самим звуконепроникним, тому що скляне полотно в закритому положенні примикає по всьому периметру до гумового ущільнювача коробки, тим самим, виключаючи будь-якого виду повітряні зазори. До навстіж скляних дверей також відносяться скляні міжкімнатні двері з комбінованим полотном (скло + дерево) і скляні двері на прихованих петлях. Ці типи дверей цікаві тим, що в них можна використовувати врізні магнітні замки і застосовувати все різноманіття дверних ручок, яке існує на ринку міжкімнатних дверей. Основою дверного полотна скляних дверей на прихованих петлях є дерев’яний гратчастий каркас, повітряні зазори якого заповнюються пінополістиролом. Зверху на цей каркас наклеюється фарбоване гартоване скло або дзеркало. З торців полотно обрамляється алюмінієвими накладками, через які в дерев’яний каркас врізаються приховані петлі і механізм замка. Можна логічно здогадатися, що прозорим скляним двері на прихованих врізних петлях просто не існує в природі. Якщо ви плануєте купувати скляні двері з дерев’яною коробкою, то особливої ​​будівельної підготовки прорізів не потрібно. Досить простежити за якісної шпаклівкою стін, в яких розташовується дверний проріз. Сам дверний проріз не слід покращувати, тому що його вид приховає витончена дерев’яна коробка скляних дверей, а все монтажні зазори сховаються за дверними наличниками. У разі застосування алюмінієвої коробки, слід проконсультуватися з нашими технічними фахівцями, тому що існує кілька типів алюмінієвих дверних коробок, одним з яких є коробка цільного перетину з лиштвою на одну сторону отвору і штапіком. Такий варіант двері вимагає внутрішньої чистової обробки укосів дверного отвору. Як і всі групи скляних дверей, розсувні скляні двері з коробкою можна вбудовувати в скляні міжкімнатні перегородки.

Душові скляні двері – це скляні двері безпосередньо в душову кабінку. Вони можуть поєднувати в собі рухливу стулку і не рухливу стаціонарну частину. Відмітною рисою таких дверей є наявність коррозионостойкой фурнітури, тому що в процесі експлуатації на них постійно потрапляє вода, мило і різні шампуні. Фурнітура виконана зі спеціального сплаву кількох металів, що не піддаються корозії і іржавіння. По периметру, такі скляні двері оснащуються спеціальними ущільнювачами з ПВХ, що дозволяють забезпечити водонепроникність. Конфігурація таких скляних перегородок з дверима може бути різна, детальніше читайте статтю скляні душові кабіни.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні двері"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні двері"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні двері"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть