Меню

Розсувні скляні двері під замовлення (на замовлення в Одесі)

Компанія “KBStandart”, успішно просуває і виготовляє розсувні скляні двері, вже на протязі багатьох років по всій території України: в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та інших містах. Ми відкриті до співпраці і готові запропонувати для вас ряд вже напрацьованих і перевірених часом стандартних рішень по виконанню даних конструкцій.

Замовити розсувну скляні двері Одеса

Розсувні скляні двері – це, по істині, унікальний спосіб зонування інтер’єру вашого житлового приміщення. Безумовно, використання розсувних скляних дверей в якості розділових перегородок, стало практично невід’ємною атрибутикою кожного сучасного і модного інтер’єру. І не безпідставно, а багато в чому завдяки своїм унікальним властивостям і характеристикам. Так само слід зазначити універсальність і велику різновид кріплення цих дверей, що робить можливим їх застосування практично при будь-яких умовах будівельного підготовки приміщення. Що стосується зовнішнього виконання, то величезна різноманітність декорування скла та конструктивних елементів, впишуть розсувні скляні двері в будь-який інтер’єрний, архітектурний стиль.

Виготовлення розсувних скляних дверей

Розсувні скляні двері складаються з двох основних конструктивних елементів: фурнітури і скла. За багато років роботи на ринку конструкцій з загартованого скла, фахівцями нашої компанії були випробувані десятки різних виробників фурнітури для розсувних скляних дверей. До найбільш якісною і довговічною, на сьогоднішній день, можна віднести фурнітуру наступних світових брендів: Target (КНР), Schlehtendahl (Німеччина), Casma (Італія). Кожен з цих виробників, пропонує свою лінійку комплектації в співвідношенні ціни і додаткових можливостей, таких як: плавність і безшумність ходу скляній стулки, доводчики для плавного закривання, наявність одночасної системи відкривання для двостулкових дверей і т.д. Будь-яка фурнітура для розсувних дверей характеризується за основним показниками міцності, яким є вага скляних полотен. Вага скла визначається з розрахунку 25 кг на 1 метр квадратний скляного полотна, товщиною 10 мм. Тому перед вибором комплекту фурнітури, слід визначити вагу розсувних скляних дверей.

Розсувні скляні двері під замовлення в Одесі

Розсувні скляні двері абсолютно безпечні і за своїми характеристиками міцності не поступаються дверям з інших будівельних матеріалів, таких як дерево, мдф та ін. При висоті дверного отвору до 2,1 м, можна використовувати скляні полотна товщиною 8 мм, але якщо скляні полотна необхідно кріпити від підлоги і до стелі, слід використовувати товщину скла 10-12 мм, це допоможе уникнути зайвого клопоту і продовжить термін експлуатації ваших розсувних скляних дверей. Загартовані скла для розсувних скляних дверей бувають трьох основних кольорів: прозорі, бронзові (тоновані), чорні (тоновані). Кожен з цих кольорів скла можна надати додаткового декорування, а саме: суцільний піскоструминної обробці, візерункової піскоструминної обробці, односторонньої фарбування скла в будь-який колір по каталогу RAL, двосторонньої фарбування скла з подальшою тріплексаціі (склеюванням між собою фарбою всередину), нанесенням фотодруку на скло і комбінацією декорів між собою. За рахунок такого розмаїття декорів, розсувні скляні двері можуть успішно використовуватися і підкреслювати будь нині існуючий інтер’єрний стиль.

Замовити розсувні скляні двері в Одесі

За кількістю розсувних полотен можна виділити такі типові конструкції розсувних скляних дверей:

Одностулкові розсувні скляні двері
Двостулкові розсувні скляні двері
Складні багатостулкові розсувні скляні двері
Перший і другий варіант можна використовувати в поєднанні з нерухомими скляними перегородками будь-яких розмірів. Таким чином, в результаті ми отримуємо повноцінну скляну перегородку будь-якої довжини з розсувними стулками в необхідному для проходу місці. Третій варіант дверей, вже є безпосередньо скляною перегородкою, частини якої можуть складатися одна за одною в одну сторону, або на одну стіну. Розрізняють складні системи типу «слайд» і «гармошка».

За місцем установки, на вулиці або в квартирі, існує поділ скляних дверей на два види: інтер’єрні та екстер’єрні. Що стосується екстер’єрних варіантів, то до них можна віднести безрамне засклення балконів багатоповерхових будинків, терас і басейнів приватних котеджів, а також комерційних об’єктів.

Звертаючись до компанії “KBStandart” з питань придбання розсувних скляних дверей, ви отримаєте якісну консультацію наших фахівців, а також зможете вживу побачити розсувні скляні двері на виставкових зразках в м Одеса.

Розсувні скляні двері Одеса

Зараз в квартирі щоб заощадити простір купують двері типу купе. Самі частовстречается двері-скляні. Такі двері можуть збільшити простір і додати
➤ Як формується ціна проектування в групі "Розсувні скляні двері під замовлення (на замовлення в Одесі)"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Розсувні скляні двері під замовлення (на замовлення в Одесі)"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Розсувні скляні двері під замовлення (на замовлення в Одесі)"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть