Меню

Розсувні скляні двері під замовлення (на замовлення в Одесі)

Компанія “KBStandart”, успішно просуває і виготовляє розсувні скляні двері, вже на протязі багатьох років по всій території України: в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та інших містах. Ми відкриті до співпраці і готові запропонувати для вас ряд вже напрацьованих і перевірених часом стандартних рішень по виконанню даних конструкцій.

Замовити розсувну скляні двері Одеса

Розсувні скляні двері – це, по істині, унікальний спосіб зонування інтер’єру вашого житлового приміщення. Безумовно, використання розсувних скляних дверей в якості розділових перегородок, стало практично невід’ємною атрибутикою кожного сучасного і модного інтер’єру. І не безпідставно, а багато в чому завдяки своїм унікальним властивостям і характеристикам. Так само слід зазначити універсальність і велику різновид кріплення цих дверей, що робить можливим їх застосування практично при будь-яких умовах будівельного підготовки приміщення. Що стосується зовнішнього виконання, то величезна різноманітність декорування скла та конструктивних елементів, впишуть розсувні скляні двері в будь-який інтер’єрний, архітектурний стиль.

Виготовлення розсувних скляних дверей

Розсувні скляні двері складаються з двох основних конструктивних елементів: фурнітури і скла. За багато років роботи на ринку конструкцій з загартованого скла, фахівцями нашої компанії були випробувані десятки різних виробників фурнітури для розсувних скляних дверей. До найбільш якісною і довговічною, на сьогоднішній день, можна віднести фурнітуру наступних світових брендів: Target (КНР), Schlehtendahl (Німеччина), Casma (Італія). Кожен з цих виробників, пропонує свою лінійку комплектації в співвідношенні ціни і додаткових можливостей, таких як: плавність і безшумність ходу скляній стулки, доводчики для плавного закривання, наявність одночасної системи відкривання для двостулкових дверей і т.д. Будь-яка фурнітура для розсувних дверей характеризується за основним показниками міцності, яким є вага скляних полотен. Вага скла визначається з розрахунку 25 кг на 1 метр квадратний скляного полотна, товщиною 10 мм. Тому перед вибором комплекту фурнітури, слід визначити вагу розсувних скляних дверей.

Розсувні скляні двері під замовлення в Одесі

Розсувні скляні двері абсолютно безпечні і за своїми характеристиками міцності не поступаються дверям з інших будівельних матеріалів, таких як дерево, мдф та ін. При висоті дверного отвору до 2,1 м, можна використовувати скляні полотна товщиною 8 мм, але якщо скляні полотна необхідно кріпити від підлоги і до стелі, слід використовувати товщину скла 10-12 мм, це допоможе уникнути зайвого клопоту і продовжить термін експлуатації ваших розсувних скляних дверей. Загартовані скла для розсувних скляних дверей бувають трьох основних кольорів: прозорі, бронзові (тоновані), чорні (тоновані). Кожен з цих кольорів скла можна надати додаткового декорування, а саме: суцільний піскоструминної обробці, візерункової піскоструминної обробці, односторонньої фарбування скла в будь-який колір по каталогу RAL, двосторонньої фарбування скла з подальшою тріплексаціі (склеюванням між собою фарбою всередину), нанесенням фотодруку на скло і комбінацією декорів між собою. За рахунок такого розмаїття декорів, розсувні скляні двері можуть успішно використовуватися і підкреслювати будь нині існуючий інтер’єрний стиль.

Замовити розсувні скляні двері в Одесі

За кількістю розсувних полотен можна виділити такі типові конструкції розсувних скляних дверей:

Одностулкові розсувні скляні двері
Двостулкові розсувні скляні двері
Складні багатостулкові розсувні скляні двері
Перший і другий варіант можна використовувати в поєднанні з нерухомими скляними перегородками будь-яких розмірів. Таким чином, в результаті ми отримуємо повноцінну скляну перегородку будь-якої довжини з розсувними стулками в необхідному для проходу місці. Третій варіант дверей, вже є безпосередньо скляною перегородкою, частини якої можуть складатися одна за одною в одну сторону, або на одну стіну. Розрізняють складні системи типу «слайд» і «гармошка».

За місцем установки, на вулиці або в квартирі, існує поділ скляних дверей на два види: інтер’єрні та екстер’єрні. Що стосується екстер’єрних варіантів, то до них можна віднести безрамне засклення балконів багатоповерхових будинків, терас і басейнів приватних котеджів, а також комерційних об’єктів.

Звертаючись до компанії “KBStandart” з питань придбання розсувних скляних дверей, ви отримаєте якісну консультацію наших фахівців, а також зможете вживу побачити розсувні скляні двері на виставкових зразках в м Одеса.

Розсувні скляні двері Одеса

Зараз в квартирі щоб заощадити простір купують двері типу купе. Самі частовстречается двері-скляні. Такі двері можуть збільшити простір і додати

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть