Меню

Скляні Перила

Скляні Перила

Скляні перила використовуються для огородження сходів, балконів, терас і балюстрад, виконуючи при цьому не тільки захисну і захисну функцію, а й будучи невід’ємною частиною декору.

Для огорожі скляні перила можуть кріпитися трьома способами:

З використанням стійок. Скляні елементи кріпляться на металеві або дерев’яні стійки. Таке огородження може включати в себе як традиційні класичні мотиви, так і сучасні.
З прихованим кріпленням – скляні огорожі кріпляться в торці сходів або балкона, приховуючи від сторонніх очей металеві кріплення. Декором виступають спеціальні дерев’яні накладки або накладки з нержавіючої сталі. Зовні все це виглядає так, немов скло прикріплений безпосередньо до підлоги або до сходами.
Точкове кріплення – скляне огородження кріпиться в торці огороджувальних площі (сходи, тераса, атріум). Встановивши таку огорожу, можна без проблем підтримувати в чистоті всі скляні елементи, оскільки доступ до них залишається максимальним. При такому кріпленні скляних перил захищається площа не зменшується.
Скляні огорожі можуть доповнюватися перилами, якщо замовник забажає. Тип кріплення на наявність або відсутність поручнів не впливає.

Переваги використання скляних огорож.

Використання прозорого матеріалу не порушує зовнішнього вигляду огороджувальні конструкції і візуально розширює простір.
Відсутні громіздкі, зовні не привабливі огороджувальні конструкції.
Безпечне використання драбин або балконів.
Для того щоб замовити скляні перила, вам достатньо звернутися в нашу компанію, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті. При роботі із замовленням, враховуються всі побажання клієнта. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, тому можемо гарантувати тривалий і безпечне використання всіх створених нами конструкцій.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні Перила"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні Перила"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні Перила"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть