Меню

Скляні Перила

Скляні Перила

Скляні Перила

Скляні перила використовуються для огородження сходів, балконів, терас і балюстрад, виконуючи при цьому не тільки захисну і захисну функцію, а й будучи невід’ємною частиною декору.

Для огорожі скляні перила можуть кріпитися трьома способами:

З використанням стійок. Скляні елементи кріпляться на металеві або дерев’яні стійки. Таке огородження може включати в себе як традиційні класичні мотиви, так і сучасні.
З прихованим кріпленням – скляні огорожі кріпляться в торці сходів або балкона, приховуючи від сторонніх очей металеві кріплення. Декором виступають спеціальні дерев’яні накладки або накладки з нержавіючої сталі. Зовні все це виглядає так, немов скло прикріплений безпосередньо до підлоги або до сходами.
Точкове кріплення – скляне огородження кріпиться в торці огороджувальних площі (сходи, тераса, атріум). Встановивши таку огорожу, можна без проблем підтримувати в чистоті всі скляні елементи, оскільки доступ до них залишається максимальним. При такому кріпленні скляних перил захищається площа не зменшується.
Скляні огорожі можуть доповнюватися перилами, якщо замовник забажає. Тип кріплення на наявність або відсутність поручнів не впливає.

Переваги використання скляних огорож.

Скляні Перила

Використання прозорого матеріалу не порушує зовнішнього вигляду огороджувальні конструкції і візуально розширює простір.
Відсутні громіздкі, зовні не привабливі огороджувальні конструкції.
Безпечне використання драбин або балконів.
Для того щоб замовити скляні перила, вам достатньо звернутися в нашу компанію, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті. При роботі із замовленням, враховуються всі побажання клієнта. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, тому можемо гарантувати тривалий і безпечне використання всіх створених нами конструкцій.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть