Меню

Скляні приямки

Скляні приямки в Україні

Назначення остеленення приямків:

Захист. Налічі скляного навісу над пріємнім захист и безпосередно находится напівподвірне приміщення и знаходяться там вікна від можливости травм, загрозлівіх и осадків.
Естетичний фактор. Закритий Приємний має более Привабливий вигляд. Тепер же остекленение приямків может доповніті и Завершити екстер’єр будинку.
Захист напівдвірніх розміщеніх скляні козирки є відміннім рішенням, за необхіднім скло пропускає сонячний світ, Який для підвального приміщення может буті Єдиним історічнім світом.

Є Одне достовірне таке скління – це більш тривалий термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ за порівнянням з іншімі матеріалами, например полікарбонатом, Який нерідко вікорістовується для таких цілей.

Скляні приямки Одеса, Київ, Харків, Дніпро

Встановіть засклення на пріємному можливий декількох способах:

герметично – приямок закріється від осадків и попадає сміття;
як навіс – такий варіант такоже захіщає від осадків и сміти, але в менших ступенів.
Стеклянні накриття для пріємніків відмінно поєднуються Із захисних конструкціямі (гратами), Які віконують еше и естетичного функціональність. Поєднання ціх двох елементів є оригінально прікрасіті фасад Будівлі. Стеклянні козірькі для пріємніків могут буті віконані з різніх стройок (рифлена, кольорове), а такоже могут буті доповнень іншімі декоративними елементами.

Консультанти Нашої компании KBstandart могут НЕ только віслуховуваті Бажану замовлення, а й пропонуваті оптимальні дизайнерський решение. Ми Працюємо з індівідуальнімі замовленнями, тому ми створюємо стеклянні накриття Нульовий Розмірів и встановлюємо їх у нужні рядки. Ми Постійно вікорістовуємо лишь Сертифіковані товари, Які гарантують триваліший срок ЕКСПЛУАТАЦІЇ всех наших виробів при Довгому вікорістанні.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні приямки"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні приямки"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні приямки"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть