Меню

Скляні душові кабіни під замовлення (душові кабіни зі скла на замовлення в Одесі)

Скляні душові кабіни Одеса

Компанія “Standart”, протягом багатьох років успішно реалізує скляні душові кабіни в Одесі і Одеській області. Як і будь-який інший вид даної продукції, душові кабіни зі скла, стали невід’ємною складовою в оформленні санвузла будь-якого житлового приміщення, квартири або котеджу. Простота і легкість конструкції, мала площа в порівнянні з ванною, робить використання душових кабін зі скла практично повсюдним явищем.

Скляні душові кабіни Одеса

43-225x300Наша команда пропонує вам в даній статті більш детально познайомитися з таким видом конструкцій, як безкаркасні скляні душові кабіни. Отже, будь-які душові кабіни зі скла, складаються з двох основних конструктивних елементів: фурнітури для душових кабін і безпосередньо загартованого безпечного скла.

Скляні душові кабіни на замовлення

Скло – це один з найпопулярніших і екологічно чистих будівельних матеріалів. Пройшовши процес гарту, скло ставати більш міцним і безпечним до ударних навантажень, що робить можливим його застосування в душових кабінах. Скляні частини душової кабіни можуть бути виготовлені абсолютно будь-яких розмірів під будь-який отвір відведений для душової. Зазвичай завмер для виготовлення скла душової перегородки, знімається по готовій поверхні стін і передбачуваного піддону, обкладених керамічною плиткою. Скляні душові кабіни комплектуються прозорими і тонованими (бронза, графіт) стеклами, кожне з яких можна зробити матовим, нанести матовий візерунок або ж використовувати технологію нанесення фотодруку на скло. Такий достаток варіантів декорування скла, дозволяє добитися абсолютно індивідуальних по дизайну результатів. Багаторічний досвід виготовлення та встановлення безкаркасних душових кабін зі скла, дозволив нам судити про товщину використовуваних нами стекол. Тому наша команда комплектує скляні душові кабіни стеклами завтовшки 8 мм. Така товщина скла дозволяє витримати побутову навантаження від щоденного використання, полегшити вагу перегородки, що, безумовно, продовжує термін експлуатації застосовуваної фурнітури, а також отримати необхідну жорсткість і стійкість конструкції.

Душові кабіни зі скла

119-199x300Фахівці нашої компанії комплектують душові кабіни зі скла фурнітурою виключно перевірених світових виробників, таких як: «Haideli» (КНР), «Colcom» (Італія), «Target» (КНР). Відмінною рисою фурнітури використовуваної в душових кабінах зі скла, є те, що вона виготовляється з корозійностійких сплавів металу без вмісту вуглецю. Це якість робить можливим її застосування і експлуатацію у вологому і агресивному середовищі з жорсткою водою. Різноманітність петель для рухливих стекол (дверей) і власників для нерухомих частин скла, дозволяють виготовити скляні душові кабіни найнеймовірніших конфігурацій з будь-яким відкриванням дверей. Для кожної серії фурнітури, використовуваної в душових кабінах і під кожну товщину скла, передбачені системи елементів ущільнювачів з ПВХ. Ці елементи бувають різних перетинів і допомагають добитися максимальної герметичності душових кабін зі скла. Легкість монтажу дозволяє в ручну, швидко робити заміну цих елементів без будь-яких додаткових інструментів, тому в разі необхідності з цим легко впоратися навіть домогосподарка. Наша компанія завжди підтримує наявність необхідної фурнітури і ПВХ-ущільнювачів на складському зберіганні, це дозволить вам без праці придбати потрібну деталь в разі необхідності її заміни.

Скляні двері для душа

Безкаркасні скляні душові кабіни (душові кабіни зі скла) можна класифікувати на дві групи в залежності від способу відкривання двері: орні і розсувні. Розсувні душові перегородки часто використовуються в місцях з обмеженим для відкривання простором, коли з усіх боків розміщені інші сантехнічні приналежності. Розсувні душові кабіни зі скла комплектуються додаткової планкою (порогом) для того, щоб захистити шлях витікання води з-під рухомої стулки.

Скляні двері в душ Одеса

За конструктивним виконанням скляні душові кабіни можна класифікувати на кілька, найбільш часто зустрічаються, типів: прямі, г-образні, п-образні, п’ятикутні. Також зустрічаються варіанти з більш складними конфігураціями, але всі вони є здійснимими для досвідчених фахівців нашої компанії.

Компанія «Standart» пропонує вигідну співпрацю приватним особам і зацікавленим підприємцям з питань комплексного виготовлення і установки скляних душових кабін, а також окремої постачання необхідних комплектуючих для їх складання на території всієї України: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ та ін.

Душові кабіни зі скла Одеса

Найпростіший похід у ванну або прийом душа можна поліпшити, встановивши будинку душові кабіни зі скла. Людина відчуває емоційну стабільність, коли він оточив себе і будинок красивою і якісними меблями. Така технологія користується величезною популярністю, надаючи дизайнерському приміщенню новомодний вид. Матеріал, з якого виготовляють душові кабіни зі скла на замовлення, гармонує з керамікою ванної кімнати, а також кам’яними, дерев’яними і металевими елементами приміщення.

Це ідеальне джерело економного і раціонального використання водних ресурсів: звичайна ванна наповнюється в 3 рази більше за обсягом, ніж душова кабіна. Наша компанія пропонує унікальні послуги: виготовляє скляні двері для душа – Одеса навіть за індивідуальними проектним кресленням. Ми пропонуємо послуги з виробництва товарів різного рівня складності, розміру і моделі.

Скляні душові кабіни на замовлення в Одесі

Скляні двері в душ – своєрідний екран, який має мети: захист ванної кімнати від зайвого потрапляння води, забезпечення комфортабельного здійснення індивідуальних процедур. Двері зі скла – найбільш затребувані моделі, ніж пластикові душові кабіни.

 1. Найголовніша перевага – може виготовлятися за індивідуальними, навіть рідкісним параметрам. Душові кабіни зі скла – Одеса мають невеликі габарити. Але такий пристрій не тільки збільшує візуально маленьке приміщення, а й забезпечує додаткове вільне місце для іншої техніки (пральної машинки).
  Скляні огорожі виграє над своїми суперниками наявністю естетичних характеристик.
  Альтернатива ванні підійде для інтер’єру будь-якого виду.
  Вони вологостійкі, не бояться впливу хімічних миючих засобів.
  Душову кабіну просто мити і використовувати за призначенням.
  Якісний склад робить пристрій довговічним, скло має товщину 8-10 міліметрів. А при руйнуванні не утворює гострих і великих осколків. Триплекс при створенні використовується за бажанням клієнта: при розбиванні кабіни осколки не розлетяться, а зафіксуються за допомогою спеціальної плівки.

Скляні двері для душа Одеса

Душові кабіни зі скла під замовлення наша компанія може виготовити за спеціальними проектами.

Скляні двері в душ Одеса

Ви можете бути впевненим в чудовій якості і стан продукції, замовляючи в нашій компанії душові кабіни для ванної кімнати. Терміни виготовлення, доставки обговорюються заздалегідь. Ми виробляємо скляні двері для душа в точній відповідності з усіма стандартами якості і нормами безпеки, використовуємо кращу сучасну фурнітуру.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні душові кабіни під замовлення (душові кабіни зі скла на замовлення в Одесі)"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

 • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
 • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
 • створення проекту, що відображає побажання замовника;
 • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні душові кабіни під замовлення (душові кабіни зі скла на замовлення в Одесі)"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні душові кабіни під замовлення (душові кабіни зі скла на замовлення в Одесі)"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть