Меню

Скляні козирки

Скляні козирки – важлива і часто необхідне доповнення до фасаду з загартованого скла. Скляний козирок захищає простір перед вхідними дверима від дощу і снігу, є значимим елементом екстер’єру будівлі. Для виготовлення скляних козирків використовується скло-триплекс з декількох стекол товщиною 6-10 мм, які склеєні між собою ламинирующей плівкою, що надає конструкції особливу міцність. В якості несучих елементів використовується фурнітура з нержавіючої сталі, що з’єднує скло з будівлею, яка представляє собою систему натягують тросів і штанг, або каркас виконаний з нержавіючої сталі. Компанія «STANDART» виконає повний цикл послуг з проектування, виробництва металевих і скляних елементів та встановлення скляних козирків. Скляні козирки можна розділити на кілька видів залежно від зовнішнього вигляду.

Скляні козирки на тягових кріпленнях на замовлення в Україні

Скляні козиркиСкляні козирки на тягових кріпленнях найпоширеніший тип конструкції. У нього входить скляне полотно і тягові кріплення, виготовлені з нержавіючої сталі. Зовнішній вигляд відрізняється від інших конструкцій тим, що має легкий зовнішній вигляд, так як вміст металевих елементів є мінімальним. Тягові кріплення являють собою комплект точкових кріпильних елементів, упорів в стіну і сполучних трубок з різьбленням. У таких скляних козирків, є обмеження по вильоту до 1500 мм, по довжині обмеження відсутні. Скло використовуються загартовані ударостійкі, товщиною від 10 мм і вище. Як правило застосовуються прозорі або тоновані в масі скла, з бронзовим або графітовим відтінком. При великих розмірах скляних козирків застосовується триплекс, склеєні між собою 2 і більше стекол. Встановлюються на фасад міцної стіни або в металеву заставну.

Скляні козирки з каркасом під замовлення в Одесі і Україні

Скляні козирки

Скляні козирки з каркасом є конструкцією, яка складається з каркаса і скляного полотна. Каркас виготовляється з дерева, харчової нержавіючої сталі або чорного металу і служить додатковим елементом, який надає міцності всієї конструкції. Він встановлюється в фасад будівлі за допомогою різних кріпильних елементів. Каркас з нержавіючої сталі може бути з матовим або полірованим покриттям і виготовляється з профільної труби різних перетинів. Каркас з чорного металу, також виготовляється з різних труб і покривається фарбою. Скляне полотно може бути прозорим або тонованим і виготовляється із загартованого удароміцного скла. Скло може бути одношаровим, товщиною від 10 мм або застосовуватися триплекс, склеєні між собою скла спеціальної ламинирующей плівкою. Між каркасом і скляною полотном розташовані з’єднувальні елементи у вигляді точок певного діаметру. Наша компанія виготовляє всі вироби під замовлення і виробляє установку по всій території України.Стеклянные козырьки с отдельно стоящей металлоконструкцией Украина и Одесса

Скляні козиркиСкляні козирки з окремою металоконструкцією є незалежною від фасаду будівлі конструкцію, яка складається з металу і скляного полотна скляного козирка. Відмітною перевагою таких конструкцій є те, що їх можна виготовити різних розмірів. Металева конструкція складається з ферми і опорних колон. Виготовляється вона з нержавіючої сталі або чорного металу. Нержавійка буває матовою або полірованою, а чорний метал покривається ґрунтовкою і фарбою.
Скляне полотно виготовляється із загартованого удароміцного скла. Скло піддається термічній обробці, що надає йому особливу міцність. Термічна обробка включає в себе нагрів скла до 700 градусів Цельсія з подальшим різким охолодженням. Кромки скла поліруються по периметру вироби. У таких конструкціях може використовуватися одношарове скло, товщиною 10 і 12 мм або триплекс, склеєні між собою два або більше стекол. Скло можуть бути прозорими, матовими або тонованими в масі з бронзовим або графітовим відтінком.
Скляні козирки підійдуть до будь-якого фасаду будівлі, впишуться в будь-який стиль екстер’єру і будуть не тільки чудовою прикрасою, але і стануть незамінним, практичним і надійним атрибутом.

Обратный звонок

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Заявка на замер

[]
1 Step 1
Ваше имя
Номер телефона
Точный адрес
Комментарий
0 /
Previous
Next

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть