Меню

Скляні козирки

Скляні козирки – важлива і часто необхідне доповнення до фасаду з загартованого скла. Скляний козирок захищає простір перед вхідними дверима від дощу і снігу, є значимим елементом екстер’єру будівлі. Для виготовлення скляних козирків використовується скло-триплекс з декількох стекол товщиною 6-10 мм, які склеєні між собою ламинирующей плівкою, що надає конструкції особливу міцність. В якості несучих елементів використовується фурнітура з нержавіючої сталі, що з’єднує скло з будівлею, яка представляє собою систему натягують тросів і штанг, або каркас виконаний з нержавіючої сталі. Компанія «STANDART» виконає повний цикл послуг з проектування, виробництва металевих і скляних елементів та встановлення скляних козирків. Скляні козирки можна розділити на кілька видів залежно від зовнішнього вигляду.

Скляні козирки на тягових кріпленнях на замовлення в Україні

81-300x194Скляні козирки на тягових кріпленнях найпоширеніший тип конструкції. У нього входить скляне полотно і тягові кріплення, виготовлені з нержавіючої сталі. Зовнішній вигляд відрізняється від інших конструкцій тим, що має легкий зовнішній вигляд, так як вміст металевих елементів є мінімальним. Тягові кріплення являють собою комплект точкових кріпильних елементів, упорів в стіну і сполучних трубок з різьбленням. У таких скляних козирків, є обмеження по вильоту до 1500 мм, по довжині обмеження відсутні. Скло використовуються загартовані ударостійкі, товщиною від 10 мм і вище. Як правило застосовуються прозорі або тоновані в масі скла, з бронзовим або графітовим відтінком. При великих розмірах скляних козирків застосовується триплекс, склеєні між собою 2 і більше стекол. Встановлюються на фасад міцної стіни або в металеву заставну.

Скляні козирки з каркасом під замовлення в Одесі і Україні

DSC06316

Скляні козирки з каркасом є конструкцією, яка складається з каркаса і скляного полотна. Каркас виготовляється з дерева, харчової нержавіючої сталі або чорного металу і служить додатковим елементом, який надає міцності всієї конструкції. Він встановлюється в фасад будівлі за допомогою різних кріпильних елементів. Каркас з нержавіючої сталі може бути з матовим або полірованим покриттям і виготовляється з профільної труби різних перетинів. Каркас з чорного металу, також виготовляється з різних труб і покривається фарбою. Скляне полотно може бути прозорим або тонованим і виготовляється із загартованого удароміцного скла. Скло може бути одношаровим, товщиною від 10 мм або застосовуватися триплекс, склеєні між собою скла спеціальної ламинирующей плівкою. Між каркасом і скляною полотном розташовані з’єднувальні елементи у вигляді точок певного діаметру. Наша компанія виготовляє всі вироби під замовлення і виробляє установку по всій території України.Стеклянные козырьки с отдельно стоящей металлоконструкцией Украина и Одесса

DSC06315Скляні козирки з окремою металоконструкцією є незалежною від фасаду будівлі конструкцію, яка складається з металу і скляного полотна скляного козирка. Відмітною перевагою таких конструкцій є те, що їх можна виготовити різних розмірів. Металева конструкція складається з ферми і опорних колон. Виготовляється вона з нержавіючої сталі або чорного металу. Нержавійка буває матовою або полірованою, а чорний метал покривається ґрунтовкою і фарбою.
Скляне полотно виготовляється із загартованого удароміцного скла. Скло піддається термічній обробці, що надає йому особливу міцність. Термічна обробка включає в себе нагрів скла до 700 градусів Цельсія з подальшим різким охолодженням. Кромки скла поліруються по периметру вироби. У таких конструкціях може використовуватися одношарове скло, товщиною 10 і 12 мм або триплекс, склеєні між собою два або більше стекол. Скло можуть бути прозорими, матовими або тонованими в масі з бронзовим або графітовим відтінком.
Скляні козирки підійдуть до будь-якого фасаду будівлі, впишуться в будь-який стиль екстер’єру і будуть не тільки чудовою прикрасою, але і стануть незамінним, практичним і надійним атрибутом.
➤ Як формується ціна проектування в групі "Скляні козирки"?

Сучасна технологічна база і передові матеріали дають можливість виготовляти конструкції зі скла різної форми та конфігурації. Власне виробництво дозволяє підходити до кожного проекту індивідуально:

  • уточнення деталей щодо майбутньої конструкції;
  • виїзд на об'єкт з метою зняття замірів;
  • створення проекту, що відображає побажання замовника;
  • розрахунки матеріалу і фурнітури; затвердження проекту у замовника.

Висококваліфіковані фахівці не тільки виробляють скляні конструкції, але і консультують щодо вибору того чи іншого дизайну, рішення. Це дозволяє виключити ймовірність того, що клієнт замовить невідповідний виріб.

➤ Як здійснюється покупка продукції під замовлення в групі "Скляні козирки"?

«STANDART» - лідер на ринку виробництва скляних конструкцій. Компанія охоплює всю територію країни. Замовити світлопрозорі вироби можна з будь-якого куточка країни. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт.

Фахівці компанії організовують доставку «тендітної» конструкції в розібраному вигляді разом зі необхідною фурнітурою. Збереження вироби гарантується спеціальної, яка виключає пошкодження поверхні від сильного механічного пошкодження.

➤ Як виробляються монтажні роботи в групі "Скляні козирки"?

Фахівці компанії «STANDART» виїжджають на об'єкт і виконують збірку і установку конструкції. Проводиться монтаж елементів перегородок, кухонних фартухів, скіналі, душових кабінок, козирків та інших конструкцій.

Особлива увага приділяється кріпленням. Особливо до вертикальної поверхні. Проводиться герметизація відповідальних швів, що захищають конструкції від вологи, якщо це конструкції для ванної кімнати, суміщеного санвузла, кухні.

➤ Чи можна забрати товар самостійно?

Не рекомендується відмовлятися від професійної доставки. Транспортіровака скляних конструкцій - відповідальний захід. Чи не кожний транспортний засіб підходить для подібних перевезень. Це особливо актуально для великогабаритних виробів. Крім того, завжди є ризик пошкодити скло, нехай, навіть загартоване.

Якщо вирішено віддати перевагу самовивозу, спочатку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Зробити це можна на офіційному сайті виробника за допомогою онлайн-чату. Але, перш за все, необхідно заздалегідь визначити транспортний засіб, що підходить для перевезення виробів зі скла.

Обратный звонок

[fc id=’1′][/fc]

закрыть
Заявка на замер

[fc id=’2′][/fc]

закрыть
Расчет стоимости

Длина
Высота

закрыть